Terchová
Recenzované: 26. augusta 2019

V Hotely Diery sme boli ubytovaní počas našej dovolenky v Terchovej, kde sme mali hneď prístup na turistiku do Jánošíkových dier. Hotel je situovaný v krásnom prostredí, veľa miesta na parkovanie v areály hotela. Dievčatá na recepcii boli milé a ochotné.Personál celkovo bol príjemný. Wellness paráda aj masáž sme skúsili. Kuchyňa perfektná dlho sme sa nestretli s tak dobrým jedlom od grilovaného po bryndzové halušky. Mali sme na raňajky bufetové stoly, toľko raňajkových jedál na výber sme dlho v hotely nevideli. Mňam! Veľmi sme si pochutili a prejedli sa. Táto jedáleň bola urobená ako spoločenská miestnosť, kde bol biliard aj stolný futbal, hry šachy a iné...Večer sme tam sedeli a bavili sa. Izby boli veľmi čisté pekné. Mali sme aj balkón, ktorý bol otočený presne smerom k horám, takže sme pekne videli všetkých turistov ako od samého rána šlapú na Diery.
Čo nám vyhovovalo, že tam bolo vonku detské ihrisko vnútri decký kútik a aj v spoločenskej miestnosti veľa prispôsobené deťom. Robia tam točenú zmrzlinu, ktorá bola perfektná.
Super!!!

Poďakujte používateľovi Dajan91.
Recenzované: 13. augusta 2019

Hotel hodnotím veľmi pozitívne.Apartmán bol priestranný a čistý. Kúpelňa mohla byť o čosi väčšia.Nie je tam výťah, bola to aspoň dobrá rozcvička :) Izba bola otočená do lesa, takže bolo v noci príjemne ticho.
Raňajky boli bohaté a chutné. Kvalitné džúsy a výborná káva. Za to dávam hotelu 5*. Wellness v hoteli tiež 5*. V herni biliard, stolný futbal, hračky pre deti a Xbox. Odporúčam pridať ešte stolný tenis a dokúpiť nové tágo k biliardu (bolo iba jedno dobré).
Personál milý. V reštaurácií varili chutné jedlá. Mohli by ešte pridať aj cestovinové jedlá do jedálnička.
Celkovo hotel hodnotím na výbornú, veľmi sa nám tam páčilo a určite sa tam ešte niekedy vrátime.

Poďakujte používateľovi MajkaNMnV.
Recenzované: 25. júna 2019

Personal prijemny napomocni ciste velke izby dobra lokalita jedlo takyiez skvele ci uz slovenske speciality alebo grilovane milo potesila zlava v kolibe na celkovy ucet pre ubytovanych za nas super boli sme moc spokojny a pobyt si uzili

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi DanoBtt.
Recenzované: 18. septembra 2018

obsluha, personál hrozné....za 15 minút nebol nik z obsluhujúceho personálu schopný spratať stôl po hosťoch, ktorí sedeli pri stole pred tým ako sme prišli. Za ďalších 30 minút po nás ani pes neštekol, nik si nevšimol že sme dosť veľká skupinka a chceme si objednať jedlo aj nápoje. Obsluhujúci personál tam pobehoval zjavne bez určeného cieľa, organizácia práce pri obsluhe hostí žiadna. O radosti z práce svedčil aj výraz tvárí obsluhujúceho personálu...Po 45 minútach sme sa zdvihli a pobrali sme sa preč. Po skúsenosti s obsluhou na tomto mieste sa tam už radšej nikdy nezastavíme. Na inom mieste pri amfiteátri v reštaurácií s pivovarom Vŕšky nás obslúžili hneď - aspoň nápoje.....

Dátum pobytu: september 2018
3  Poďakujte používateľovi jmikusiakova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Robert H, Manažér v zariadení Hotel Diery.Zodpovedané: 19. septembra 2018

Dobrý deň, ďakujeme za odozvu, ale nedá nám...

1, hodnotíte hotel a nie reštauráciu, keď už ste chceli... a tie časy sú totálne vymyslené ;) ...
2, za normálnych okolností si hosť nikdy nesadá k neupratanému stolu, ale ak je plná reštaurácia, tak buď oslovím obsluhu a počkám kým budem usadený k pripravenému stolu alebo sa rovno presuniem inam...
3, slovač pozná reštaurácie len z obedových menu, keď sa musí naobedovať aj s presunom do 30minút a za 3€... my nie sme takáto reštaurácia... nabudúce, pokiaľ sa tak strašne na výlete ponáhľate odporúčame neďaleký Mc....

Recenzované: 1. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Starsi hotel, ciastocne zrekonstruovany, na peknom mieste pri vstupe do Janosikovych dier. Byvali sme v izbe superior, ktora je po rekonstrukcii s novym nabytkom. Okrem toho hotel ponuka izby so starsim nabytkom za nizsiu cenu. Hotel ma tiez mensie wellness s dvoma vyrivkami, troma saunami a maserom.

Pozitiva:
- poloha hotela
- personal
- chutne jedlo v kolibe
- roztahovacia pohovka na izbach

Negativa:
- postele na kolajnickach, ktore sa nedaju zabrzdit a neustale sa rozchadzaju od seba
- z mojho pohladu malinko nadsadene ceny vzhladom na charakter hotela a v porovnani s konkurenciou

Celkovy dojem: Spokojnost s pobytom, odporucame ostatnym.

Dátum pobytu: august 2018
1  Poďakujte používateľovi martinfO4216EE.