Terchová
Recenzované: 18. septembra 2018

obsluha, personál hrozné....za 15 minút nebol nik z obsluhujúceho personálu schopný spratať stôl po hosťoch, ktorí sedeli pri stole pred tým ako sme prišli. Za ďalších 30 minút po nás ani pes neštekol, nik si nevšimol že sme dosť veľká skupinka a chceme si objednať jedlo aj nápoje. Obsluhujúci personál tam pobehoval zjavne bez určeného cieľa, organizácia práce pri obsluhe hostí žiadna. O radosti z práce svedčil aj výraz tvárí obsluhujúceho personálu...Po 45 minútach sme sa zdvihli a pobrali sme sa preč. Po skúsenosti s obsluhou na tomto mieste sa tam už radšej nikdy nezastavíme. Na inom mieste pri amfiteátri v reštaurácií s pivovarom Vŕšky nás obslúžili hneď - aspoň nápoje.....

Dátum pobytu: september 2018
3  Poďakujte používateľovi jmikusiakova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Robert H, Manažér v zariadení Hotel Diery.Zodpovedané: 19. septembra 2018

Dobrý deň, ďakujeme za odozvu, ale nedá nám...

1, hodnotíte hotel a nie reštauráciu, keď už ste chceli... a tie časy sú totálne vymyslené ;) ...
2, za normálnych okolností si hosť nikdy nesadá k neupratanému stolu, ale ak je plná reštaurácia, tak buď oslovím obsluhu a počkám kým budem usadený k pripravenému stolu alebo sa rovno presuniem inam...
3, slovač pozná reštaurácie len z obedových menu, keď sa musí naobedovať aj s presunom do 30minút a za 3€... my nie sme takáto reštaurácia... nabudúce, pokiaľ sa tak strašne na výlete ponáhľate odporúčame neďaleký Mc....

Recenzované: 1. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Starsi hotel, ciastocne zrekonstruovany, na peknom mieste pri vstupe do Janosikovych dier. Byvali sme v izbe superior, ktora je po rekonstrukcii s novym nabytkom. Okrem toho hotel ponuka izby so starsim nabytkom za nizsiu cenu. Hotel ma tiez mensie wellness s dvoma vyrivkami, troma saunami a maserom.

Pozitiva:
- poloha hotela
- personal
- chutne jedlo v kolibe
- roztahovacia pohovka na izbach

Negativa:
- postele na kolajnickach, ktore sa nedaju zabrzdit a neustale sa rozchadzaju od seba
- z mojho pohladu malinko nadsadene ceny vzhladom na charakter hotela a v porovnani s konkurenciou

Celkovy dojem: Spokojnost s pobytom, odporucame ostatnym.

Dátum pobytu: august 2018
1  Poďakujte používateľovi martinfO4216EE.
Recenzované: 19. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Cena na noc pre rodinu 2 a 2 je 99€ ale na izbe su iba dve zastrcky pri stene od dvery niesu ziadne nocne stoliky a pri hlavnom stole tiez neni zastrcka as chcu aby sme si priniesli predlzovacku na 6 dier.

Dátum pobytu: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi KuboFulajtar.
Recenzované: 10. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Prijemny starsi hotel najblizsie k turistickej trase Janosikove diery. Izba bola cista aj ked so starsim nabytkom. Ranajky s dobrym vyberom. Jedlo v kolibe bolo vyborne a rychlo podavane na stol. Radi sa do hotela vratime.

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi ZuzkaSedova.
Recenzované: 20. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Vyborna poloha hotela hned pri chodniku na Janosikove diery. Ubytovanie dobre, izby boli ciste aj dost velke. Aj balkon dost pomohol v zime sa da chladit vinko. Restauraciu hodnotim velmi pozitivne dobre jedlo za prijatelnu cenu. Velke plus a vdaka personalu, ktory nam zapozical vysavac na izbu nasa dcerka 18 mesacna mala sopliky a potrebovali sme odsavat pred spanim.Jedine minus bol detsky kutik ktory bol pre mensie deti iba v restauracii. Pre vacsich bola herna na poschodi s xboxom a roznymi spolocenskymi hrami. Celkovy dojem: radi sa sem vratime.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi Jaro775.