Expedia.com
Travelocity
Orbitz.com
Booking.com
Zobraziťvšetkých 13 ponúk
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 4. februára 2020

Tento rok sme boli v tomto hoteli už po druhý krát a určite sa sem budúci rok vrátime na zimnú lyžovačku. Dostupnosť hotela je perfektná, nemusíte sa dlho motať po neprístupných horských cestách, z Ba ste tu za cca 2,5 hodiny aj s prestávkou.
Lyžiarsky svah je asi 1km od hotela, a čo nás najviac potešilo, hotel má svoj vlastný Skibus, ktorý vás odvezie, dovezie, kedy potrebujete. Nám to veľmi uľahčilo dochádzanie na svah, keďže muž nelyžuje, a tak sme sa preňho nemuseli cez obed vracať autom, lebo prišiel Skibusom!
Ďalšia topka sú Skipasy za veľmi výhodné ceny, ktoré sa odvíjajú od počtu dní ubytovania.
Ubytovanie na úrovni, reštaurácia ok. Bowling, biliard.
A výborná relaxácia v bazéne, saune. Možnosť objednať aj maséra.

Dátum pobytu: január 2020
1  Poďakujte používateľovi Carka13.
Recenzované: 29. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Hotel ma neskutocne super poziciu, auto sme skoro vobec nepotrebovali. Izby jednodu zariadene ale ucelne. Ciste. Ranajky dobry vyber. Kava katastrofalna. Vyhlad neskutocny, rano ked stupa opar nadherne

Poďakujte používateľovi Monson929.
Recenzované: 19. marca 2019

Hotel Boboty je dobre situovaný podhorský hotel. Najlepšia je doprava vlastná, lebo hotel je vzdialený pešou chôdzou od autobusovej zastávky cca 25 minút. V hoteli nás vítal príjemný personál. Izba s krásnym výhľadom na hory, kúpeľňa čistá. Kuchyňa vynikajúca. Bolo si z čoho vybrať. Možnosť zahrať si bowling, stolný tenis, stolný futbal. K dispozícií bazén, masáž. Sauna iba jedna.

Tip na izbu: Krásny výhľad, vynikajúca kuchyňa. V spodných izbách počuť hluk bowlingu.
Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi erinka1912.
Recenzované: 25. februára 2019

Hotel Boboty je miestom s príjemnou atmosférou, nádhernou prírodou a vynikajúcou kuchyňou. Strávili sme tu 5 nocí, boli sme velmi milo prekvapení čistotou a ochotným personálom.
Srnky, lane a jelene rovno pod panoramatickým oknom z reštaurácie hotela sú vítaným bonusom navyše. Radi sa sem aj s rodinou vrátime.
Jana z Košíc

Dátum pobytu: február 2019
1  Poďakujte používateľovi hapymail.
Recenzované: 19. februára 2019

Hotel je vhodný najmä pre turistov s vlastnou dopravou, keďže je umiestnený v horách mimo Terchovej. Cestovali sme autobusom do Terchovej, uvítali sme ochotu personálu z recepcie, zabezpečili náš odvoz z Terchovej do hotela. Ubytovanie zodpovedá cene, zariadenie je staršie, ale pomerne čisté. Výhľad je vynikajúci, odporúčam izbu s balkónom. Na izbe sme mali TV, aj chladničku. Počas nášho pobytu bolo v hoteli množstvo rodín s deťmi, ak Vám vadí detský ruch pri raňajkách a večeri (často aj neskoro po večeri) na chodbách a v priestoroch recepcie, vyberte si iný hotel. Nám to nevadilo :) Čo sa týka personálu - na recepcii boli milé slečny, vždy ochotné poradiť. V reštaurácii sme mali skvelú skúsenosť s mladým personálom, vždy usmiate a ochotné slečny a mladý pán. Starší pán čašník, stará škola, sa síce tváril profesionálne, ale často nás zarazilo jeho správanie k nám, či ku kolegyniam. Jedlo v reštaurácii bolo chutné, vrátane raňajok (lepší štandard).

Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi Cestovatel1904.