Hotel je vhodný najmä pre turistov s vlastnou dopravou, keďže je umiestnený v horách mimo Terchovej. Cestovali sme autobusom do Terchovej, uvítali sme ochotu personálu z recepcie, zabezpečili náš odvoz z Terchovej do hotela. Ubytovanie zodpovedá cene, zariadenie je staršie, ale pomerne čisté. Výhľad je vynikajúci, odporúčam izbu s balkónom. Na izbe sme mali TV, aj chladničku. Počas nášho pobytu bolo v hoteli množstvo rodín s deťmi, ak Vám vadí detský ruch pri raňajkách a večeri (často aj neskoro po večeri) na chodbách a v priestoroch recepcie, vyberte si iný hotel. Nám to nevadilo :) Čo sa týka personálu - na recepcii boli milé slečny, vždy ochotné poradiť. V reštaurácii sme mali skvelú skúsenosť s mladým personálom, vždy usmiate a ochotné slečny a mladý pán. Starší pán čašník, stará škola, sa síce tváril profesionálne, ale často nás zarazilo jeho správanie k nám, či ku kolegyniam. Jedlo v reštaurácii bolo chutné, vrátane raňajok (lepší štandard).

Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi Cestovatel1904.
Recenzované: 9. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Ako som už v úvode naznačil hotel je trocha o kompromisoch. Hotel stojí v krásnej lokalite, čiastočne prešiel rekonštrukciou a z jednej strany poskytuje nádherné výhľady. Rovnako nádherný výhľad je z reštaurácie. Stravu, ktorá bola poskytnutá hodnotím ako štandard. Výber na raňajky bol velmi dobrý, trocha zamrzela absencia praženice avšak prekvapil výber sladkého pečiva. Večera poskytovaná formou švédskych stolov bola v poriadku. Izba bola zariadená manželskou posteľou a prísteľkou. Nábytok je na pohľad lacnejší, steny na izbe vykazovali opotrebenie a rovnako koberec. Odkladacích priestorov na izbe je dostatok, kúpeľňa bola čistá s vaňou. Detaily v kúpeľni tiež odkazovali na nižší štandard.
Naša izba bola vybavená aj dostatočne veľkou chladničkou, bola izba aj bez chladničky asi je vhodné sa informovať ak sa chladničku požadujete.
Za nočnými stolíkmi boli 2 zásuvky, takže pri nabíjaní mobilného telefónu nie je potrebné vytiahnuť nočnú lampu

Ak návštevník hotelu odpustí menšie nedostatky vie si užiť krásnu dovolenku v krásnom prostredí. Ako píšem v úvode je to trocha o kompromisoch.

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi MartinM8351.
Recenzované: 9. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Super hotel. velmi mili personal,recepcne,barman......
je to super miesto aj pre rodiny s detmi v kocikoch. Ranajky bohate a vecere a la kart. Jedalny listok bohaty. Prostredie krasne. Vsade blizko. Auto nechajte pred hotelom a oddychujte. Doporucujem.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi AnnaV4715.
Recenzované: 26. júla 2018

Na hotel sme prišli v poobedných hodinách ubytovanie sme v poobedých hodinách. Izby su veľmi pekné vkusne zariadené. Reštaurácia je veľmi pekná velká a všetci ocenia krásny panoramatický výhľad na hory. Na silvestra ponúka hotel veľmi atraktývnu zľavu na skipas Vrátka Paseky.

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi MarekS3380.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jozef B, Manažér v zariadení Hotel Boboty.Zodpovedané: 27. júla 2018

Ďakujeme ze pozitívnu recenziu pán Marek. Plne s Vami súhlasíme, Vrátna dolina je krásna v každom ročnom období :-)

Recenzované: 15. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Stretavku zo strednej po 25 rokoch!!! sme mali v tomto hoteli. Aj ked na gymnazium sme chodili v Bratislave a vyber miesta cez pol Slovenska nevyzeral ako najlepsi napad bolo to uplne super - hotel nas privital a pripravil perfektne podmienky vratane vecerneho menu a ochoty personalu byt s tymi vytrvalejsimi az do skoreho rana :-)

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi Andrej M.