“Super”
Recenzia Pizzeria Natalia

Pizzeria Natalia
Na pozícii č. 5 spomedzi 15 Reštaurácie v Terchovej
Zrecenzované: 2. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Odporúcam túto pizzerku! Fakt milá obsluha,jedlo vynikajúce, toalety čisté. A hlavne pizza robená v peci na dreve.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi drisronn.

Zrecenzované: 16. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Prijemne posedenie, rychla obsluha, dobra pizza na dreve pecena. Mohla byt viac ocesnakovana, cesnak nebolo vobec citit. Len tak na pizzu fajn miesto.

Poďakujte používateľovi ninkao2019.
Zrecenzované: 5. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pizzeria Natalia je skvela! Prijemne prostredie...skvela pizza a takisto aj salaty...
Sikovne casnicky ktore nam vysli vo vsetkom v ustrety
Ak ste v Terchovej alebo blizkom okoli vrelo odporucam!!

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi Lettie161602.
Zrecenzované: 3. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Hmmm mozeme skonstatovat, ze aj v Terchovej vedia upiect skvelu pizzu...obsluha nadpriemer...prostredie atipicke a zaposobilo...hlavne deti sme mali stale na ociach

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi StanislavJ42.
Zrecenzované: 22. januára 2017

Viackrát sme cestovali okolo pizzérie, rozhodli sme sa teda vyskúšať. Interiér reštaurácie je pôsobivý, obsluhovala nás milá mladá slečna, príjemné vystupovanie. Vybrali sme si z ponuky aj cesnačku. Chuťovo bola výborná, ale bolo by lepšie keby krutóny dávali osobitne a nie hneď do polievky, lebo v polovici porcie sú úplne "rozmočené". Pizza bola neskutočne veľká za parádnu cenu. Chutila vynikajúco. Objednal som si pizza rukola, čo ma potešilo bolo,že rukoly bolo naozaj hodne. Parkovisko bolo veľkosťou postačujúce a udržiavané. Odporúčam navštíviť podnik. Ponuka bola široká, navštívil som už reštauráciu v jej okolí, ale táto pizzeria ma potešila viac.

Dátum návštevy: január 2017
Poďakujte používateľovi Jakub L.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizzeria Natalia, si pozreli aj

Terchová, Žilinský kraj

Navštívili ste Pizzeria Natalia? Podeľte sa o svoje zážitky!