“Vyyyyborná reštaurácia”
Recenzia Haluskaren

Haluskaren
Na pozícii č. 4 spomedzi 15 Reštaurácie v Terchovej
Zrecenzované: 2. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Tak táto reštauracia nas s manželkou veelmi milo prekvapila. Je naozaj velmi krásna,ocarujúca,báječná s vynikajúcou stravou. V Terchovej a blizkom okolí sme navštívili asi všetky restauracie ale táto je top najlepšia,obsluha velmi milučká,ochotná. Urcite sa vratíme!

Dátum návštevy: apríl 2018
1  Poďakujte používateľovi drisronn.

Zrecenzované: 15. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Útulné, príjemné, chutné. Dobre sme sa najedli, na peknom mieste, za fajn ceny. Medovina ako pozornosť potešila.

1  Poďakujte používateľovi ninkao2019.
Zrecenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Kto caka od reštaurácie s názvom Haluskaren Vyborne halušky, nebude sklamaný. Jedny z najlepších ake som jedol! Bryndza veľmi kvalitná. Zákvas aj klobáska takisto chutili. Potešila medovina ako darcek na prípitok, obsluhe tiež nie je co vytknúť.

1  Poďakujte používateľovi LukasZ317.
Zrecenzované: 28. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Kdo ma rad slovenskou kuchyni, neprohloupi... Vzdy mam problem dojist porci... Moc fajn restaurace...

Poďakujte používateľovi Konyy.
Zrecenzované: 21. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Jedlo a obsluha bola super a popri tom nam poradili aj dobré typi na výlet ktoré sme aj vyskúšali a bolo fakt fajn.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Mobile745260.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Haluskaren, si pozreli aj

Terchová, Žilinský kraj

Navštívili ste Haluskaren? Podeľte sa o svoje zážitky!