“Top halusky”
Recenzia Haluskaren

Haluskaren
Na pozícii č. 4 spomedzi 15 Reštaurácie v Terchovej
Zrecenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Kto caka od reštaurácie s názvom Haluskaren Vyborne halušky, nebude sklamaný. Jedny z najlepších ake som jedol! Bryndza veľmi kvalitná. Zákvas aj klobáska takisto chutili. Potešila medovina ako darcek na prípitok, obsluhe tiež nie je co vytknúť.

1  Poďakujte používateľovi LukasZ317.

Zrecenzované: 28. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Kdo ma rad slovenskou kuchyni, neprohloupi... Vzdy mam problem dojist porci... Moc fajn restaurace...

Poďakujte používateľovi Konyy.
Zrecenzované: 21. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Jedlo a obsluha bola super a popri tom nam poradili aj dobré typi na výlet ktoré sme aj vyskúšali a bolo fakt fajn.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Mobile745260.
Zrecenzované: 11. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Tak keď vám už v haluškárni nespravia dobré halušky... Absolútne neodporúčam. Skúsili sme kapustové strapačky, bryndzové halušky a bryndzové pirohy, o žiadnom z týchto jedál sa nedalo povedať, že bolo dobré. Takže sem už určite nie.

Dátum návštevy: august 2017
2  Poďakujte používateľovi Lenka L.
Zrecenzované: 5. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Majitelke by som doporucil viac pokory a slusnosti. Halusky ako vsade inde, bezny priemer, bryndza riedena.

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi branislavf2016.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Haluskaren, si pozreli aj

Terchová, Žilinský kraj

Navštívili ste Haluskaren? Podeľte sa o svoje zážitky!