Recenzované: 17. januára 2019

Parkovisko vo dvore s kamerou. Historická budova v super stave. Príjemný personál. Jedlo v reštaurácií chutne a ktomu vyber jedál pomerne slusny. Dobre čapované pivko 10. Čistota a poriadok na izbách. Dokonca triedenie odpadu. Raňajky by sa mohli zlepšiť.

Dátum pobytu: január 2019
Poďakujte používateľovi MilanDMaxo.
Recenzované: 11. augusta 2018

Toto miesto je čarovné. Nečakajte luxus. Tento penzión nie je o dokonalom vybavení, ale o neskutočne krásnej atmosfére. Izby sú zariadené skromne ale čisto a budete sa v nich cítiť príjemne. Cestou po schodoch natrafíte na krásne staré kusy nábytku, všetko pôsobí nenútene a ničoho nie je priveľa. Personál je veľmi ochotný a prirodzene milý. Prvýkrát som sa stretla s tým, že pri jedle na mňa neútočí hudba z rádia, všade bolo takmer božské ticho. Navyše sa môžete najesť vonku na útulnom a malebnom dvore. Každý z nás očakáva od dovolenky niečo iné, mne sa dostalo všetkého, čo som potrebovala. Navyše Spiš je nádherným kútom Slovenska, myslím, že málo doceneným a navštevovaným. Možno mu však práve toto pridáva na jeho pôvabe.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi Mária J.
Recenzované: 5. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa tu, kým sme čakali na návštevu Spišskej kapituly. Príjemne nás prekvapilo veľmi chutné a aj na pohľad lákavo upravené jedlo. Jediným nedostatkom bol len problematický presun s kočíkom.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi Bernadeta21325.
Recenzované: 22. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Príjemné prostredie, ochotný personál, kvalitné jedlo... Odporúčam zastaviť sa. Interiér starožitný, budova dýcha históriou. Terasa s prechodom do záhrady, čistá a príjemné upravená. Jedlo čerstvé a chutné.

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi Martina L.
Recenzované: 13. septembra 2017

Po navsteve Spisskeho hradu sme sa tu zastavili na rodinny obed a urobili sme dobre :) S kvalitou jedla a obsluhou sme boli spokojni. Odporucame, kedze priamo v Spisskom podhradi sme nic zaujimave nenasli

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi FellowTraveler715712.