Kremnica

Recenzia Silvanus

Silvanus
Na pozícii č. 1 spomedzi 7 Reštaurácie v Kremnici
Zrecenzované: 14. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

zastavili sme sa v sobotu na obed vramci vyletu v Kremnici. najlepsi napad :) absolutne vsetko na 1*
dali sme si bravcove licka, steak a rebra - dokonalost. Kazde masko bolo vynikajuce dochutene a priam sa rozpadavajuce sa na jazyku. Takisto prilohy nam chutili.
Prostredie je prijemne a doplna atmosferu.
Personal opat raz vynikajuci. Slecny boli mile, prijemne a ochotne.
Dakuejme za prijemny obed
Ak pojdeme okolo Kremnice urcite prideme znovu

Poďakujte používateľovi janakamar.

Zrecenzované: 29. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Túto reštauráciu sme si našli ako najlepšie hodnotenu v Kremnici. Čašníčky nestihali a nemali systém. Jedlo sme dostali po pol hodine a nápoje po 15min. Keď sme sa spytali aký hamburger nám odporučia, tak povedala že nevie. Po návštevníkoch zostávali stoly plné riadu. Jedlo bolo super, až na jedno polosurové mäso v hamburgri.

Poďakujte používateľovi Silvia S.
Zrecenzované: 22. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Po zdolani ferraty Skalka ,sme si dopriali vyzivny obed ,ktorý bol fakt vynikajúci ,môžem len odporučiť !

Poďakujte používateľovi MarekS3457.
Zrecenzované: 20. augusta 2019

Prvý obed v reštaurácii Silvanus v tomto roku (1.5.2019) dopadol nad očakávania. Fazuľová polievka bola skoro ako domáca. Predjedlo chutilo. Jedlo z diviny (jelení stejk) s kroketami a mrkvou bolo veľmi chutné a druhé hlavné jedlo, hoväzdí burger bol na 1*! Príjemne prekvapil spôsob servírovania. Chutná bola aj domácia limonáda.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi Eschi E.
Zrecenzované: 13. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Restauraciu vrelo odporucam, jedlo je naozaj chutne. Porcie su velmi velka, jedna je mozno vhoda aj pre dvoch.
Obsluha vzdy velmi mila a usmiata:)

Poďakujte používateľovi barbora654.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Silvanus, si pozreli aj

Dolny Harmanec, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Silvanus? Podeľte sa o svoje zážitky!