Recenzované: 9. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Ubytovanie je veľmi príjemné a čisté. Servis neskutočný. Pani je veľmi príjemná, vždy dobre naladená. Cítili sme sa ako doma! Vrelo odporúčam. Na raňajky sme si mohli vybrať miešané vajíčka, volské oko okrem bufetového stola, kde bol veľký výber

Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi B1429DFolivial.
Recenzované: 2. septembra 2018

Veľmi príjemný penzión v blízkosti centra mesta Kremnica. Tichá lokalita, krásne prostredie, pani domáca bola strašne milá a ústretová. Nemám tu čo vytknúť, iba vrelo odporučiť. Určite sa tam ešte niekedy vyberiem.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi LenkaT133.
Recenzované: 29. októbra 2017

Penzión sa nachádza v tichej lokalite v lese neďaleko Kremnice, okolie je veľmi pekné. Nakoľko sa jedná o B&B penzión, vrámci stravovania poskytuje raňajky. Pokiaľ máte chuť na večeru , v blízkosti je penzión, kde varia ev. môžete ísť do neďalekého centra Kremnice. Raňajky boli dostatočné, pani majiteľka nám na požiadanie pripravila hemendexy. Ubytovanie je čisté s peknými výhľadmi do prírody, parkovanie je zabezpečené hneď pri penzióne. Pani majiteľka je veľmi zhovorčivá a milá pani, ktorá nám vo všetkom vyšla v ústrety. Pri ďalšej našej návšteve Kremnice a jej okolia s radosťou využijeme služby penziónu.

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi Jankafromslovakia.
Recenzované: 6. januára 2017

Penzion sa nachadza v tichej lokalite mesta Kremnica. Je to malebny penzion s rodinnou atmosferou. Domaca pani (majitelka) je velmi mila a ustretova. Co sa stravovania tyka, penzion poskytuje iba ranajky. Kazdy si moze vybrat podla svojho gusta a najest sa dosýta. Ranajky boli vzdy pestre, moznost vyberu z teplych aj studenych jedal, sladke aj slane. Pacilo sa mi aj stolovanie, na ranajky sme mali stale pripraveny a prestrety stol, na ktorom nechybal kosik s cerstvym pecivom a dzban s dzusom. Vymedzeny cas na ranajky je od 7.-10. hod., ale kto si chcel pospat, mohol ranajkovat aj neskor. Jedalen ako aj izby boli vzdy ciste. My sme byvali v apartmane s 2 izbami a kuchynou s obyvacim priestorom. Apartman bol priestranny, vkusne zariadeny, vonavy a cisty. V kupelni sme mali vanu. Apartman bol dobre vykureny. Postele boli pohodlne. Pri prichode nam domaca pani ponukla aj uvitaci drink a v kuchynke sme mali aj mineralky. Wellness neviem ohodnotit, nakolko sme ho nevyuzivali. S ubytovanim aj so stravou sme boli velmi spokojny. Radi sa tam vratime niekedy v buducnosti.
A co sa nepacilo? So vsetkym sme boli spokojni, jedine, co nam prekazalo, bolo to, ze sa rychlo minala tepla voda pri sprchovani vecer. Ale aj to sa dalo zvladnut :)

Dátum pobytu: január 2017
1  Poďakujte používateľovi Alicaza.
Recenzované: 11. júna 2017

Dátum pobytu: jún 2017