“Výborné prostredie, obsluha, ale hlavne jedlo.”
Recenzia Bistro Chef

Bistro Chef
Na pozícii č. 1 spomedzi 45 Reštaurácie v Zvolene
Kuchyňa: Európske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 24. marca 2018

Po dlhých mesiacoch synových odporúčaní som konečne vyskúšal. A neľutujem tých 20 km, ktoré sme museli absolvovať. Na úvod nás privítalo zaujímavé prostredie reštaurácie s otvorenou kuchyňou a profesionálna obsluha. Vyskúšal som steak údený na horskom sene. Výborný! Ochutnal som aj grilované bravčové rebierka - rovnako super. Avšak jedno i druhé prekonal dezert - Čokoládové pavé, jogurt, slaný karamel, pomelo. Super kombinácia chutí, ktorých výsledok je úžasný. Určite odporúčam.

1  Poďakujte používateľovi Iwanko.

Zrecenzované: 9. februára 2018

Reštauráciu som navštívila niekoľkokrát a vždy som bola veľmi spokojná. Jedlo, hlavne domáce hamburgery sú jedni z najlepšich, aké som kedy jedla. Personál hodnotím tiež veľmi pozitívne.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi viktoriael4.
Zrecenzované: 25. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes sme boli u Vas na obedik, polievka kuracia kremova - vyborna, hlavne jedla hovadzia sekana s tekvicovym privarkom aj plnene zemiaky s bryndzou - TOP. Vzdy sa sem radi vraciame a vzdy sme spokojni, ked budeme mat cestu do Zvolena, prideme opät. Casnici boli opat mili a ustretovi, obsluzeni sme boli hned ako sme sa usadili. Dakujeme pekne za gastronomicky zazitok.

Poďakujte používateľovi 954rastislavl.
Zrecenzované: 22. januára 2018

Veľmi vkusnE zariadená reštaurácia s výborným jedlom a ochotnými personalom. Navštívil som ju asi 5 krát a vždy som bol spokojný s kvalitou jedla

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi RadoslavG37.
Zrecenzované: 17. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Restauraciu sme si vybrali na zaklade dobrych recenzii, napriek tomu sme boli velmi sklamani. Uz o jednej nemali z menu skoro nic na vyber a vyber 'ala carte' nebol mozny. Zaroven sa nedalo platit kartou. Co nas s manzelom zarazilo bol arogantny a nadradeny pristup casnika, ktory sa ani nesnazil zakryvat svoju nevolu nas obsluzit a v jeho slovniku chybali zakladne zdvorilostne vyrazy. Ani ostatny personal sa nejavil privetivejsie. Hudba bola hlasna a velmi rusila. Uz nikdy viac!

Dátum návštevy: júl 2017
4  Poďakujte používateľovi AlzbetaK16.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bistro Chef, si pozreli aj

Zvolen, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Bistro Chef? Podeľte sa o svoje zážitky!