“Neodporúčam ”

Knar Restaurant & Pizza
Na pozícii č. 12 spomedzi 41 Reštaurácie v Zvolene

Bola som s dcérou, ktorá bola strašne hladná a chcela pizzu. Bola som tam kedysi dávno a vtedy mi nechutilo. No keďže bolo všetko zavreté dala som tomu druhú šancu. Čakali sme a čakali a po 15 minútach keď nám obsluha nepriniesla ani len jedálny lístok sme odišli. Obsluha samozrejme videla, že tam sedíme...

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi sisa2019.

Zrecenzované: 8. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu Knar odporucam, navštevujeme ju dlhodobo, sme spokojni s obsluhou, výberom a kvalitou jedál.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi Trudka.
Zrecenzované: 13. decembra 2018

Obsluha bola velmi prijemna ,ale jedlo bolo otrasne.Dal som si cestoviny s paradajkovou omackou,ktora bola absolutne bez chuti a syr bol decentne popraseny navrchu.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi Miroslav G.
Zrecenzované: 18. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes som mal moznost navstivit restauraciu Knar a musim povedat ze maximalna spokojnost. Personal bol rychly a ustretovy a jedlo vynikajuce.. kazdemu urcite odporucam ☝️

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi FilipJ545.
Zrecenzované: 11. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Nerobia bezlepkovú pizzu. Paradajková polievka mierne presolená inak bez chyby. Na stole do 5 minut. Požiadali sme polievku bez syru- bez problémov. Obsluha príjemná, rýchla . Prostredie čisté, v pohode. Reštaurácia je otvorená do priestoru obchodného centra - trochu hlučnejšie.
Dobre parkovanie v ramci OC Europa.
Hlavne jedlo prinesené v dobrom case. Chutne, bez problemov, nic mimoriadne.
Davam minus dva body za to ze nie je v ponuke bezlepkova pizza, dnes je bezlepkovy kazdy druhy clovek.
Zaver : lepsi priemer odporucam pri bežných príležitostiach.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi lyzickyanoze.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Knar Restaurant & Pizza, si pozreli aj

Zvolen, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Knar Restaurant & Pizza? Podeľte sa o svoje zážitky!