“cesta okolo obeda v Kolibe”
Recenzia KOLIBA NERESNICA

KOLIBA NERESNICA
Na pozícii č. 3 spomedzi 41 Reštaurácie v Zvolene
Opis: Navštívte náš Salaš Koliba v Neresnici, smer "Krupina - Šahy". Ponúkame špeciality slovenskej kuchyne, denné menu ale i mnoho výborných jedál, ktoré nájdete v pestrom jedálnom lístku. tradičnom interiéri si vychutnáte samozrejme i posedenie pri káve, čaji, studených nápojoch, pivku či ďalších nápojoch z bohatej ponuky. Počas pekného počasia si jedlo i nápoje môžete vychutnať v zastrešenom letnom altánku na rozľahlom pozemku pri kolibe, kde sa ani deti nebudú nudiť.

Ďakujem za chutne pripravené a aj chutné jedlo, rýchla obsluha, milý personál , plné bruško , ešte raz srdečná vďaka

Poďakujte používateľovi Ivka16.

Zrecenzované: 21. júna 2019

Minulý týždeň v sobotu sme navštívili po prvý krát Koliba Neresnica pri Zvolene.
Bolo tesne po obede presný čas 13:25 hod. Ihneď sa nás ujala milá čašníčka a po dvoch
minútach sme dostali nápoje. Bolo 13:35 keď sme dostali obed. Jedlo bolo veľmi chutné. Odchádzali sme spokojní a nadšení.
Dnes 21. Júna 2019 sme sa po druhý krát zastavili v tom istom podniku.
Čas 12:05 hod, čašníčka nás spoznala a hneď usmiata sa k nám pristavila. Zobrala našu objednávku a po dvoch minútach bolo občerstvenie, po piatich minútach prišli polievky. Len čo sme dojedli už prichádzalo hlavné jedlo. No niečo nevídané priam fantázia. Doteraz sme nezažili takú naozaj bleskovú obsluhu.
Nakoniec také malé zhrnutie: výborná rýchla obsluha. Milé, usmiate čašníčky, ktoré radi poradia pomôžu a rýchlo obslúžia. Príjemné prostredie. Parkovanie bezproblémové priamo pred reštauráciou. Jedlo podľa receptúry starej mamy. Takže kto sa chce dobre a chutne najesť v príjemnom prostredí na čas nezáleží, vždy vás obslúžia aj keď sa ponáhľate tak Koliba Neresnica pri Zvolene splní všetky vaše požiadavky a potreby.

Dátum návštevy: jún 2019
2  Poďakujte používateľovi Sagan54.
Zrecenzované: 29. mája 2019

Super koliba, velmi pekne prostredie, krasne zariadene, mila obsluha, ochotni, poradili s vyberom, jedlo bolo super :)

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi tomko_tom.
Zrecenzované: 31. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Vyjadrujeme spokojnosť s rýchlosťou, milou obsluhou, výborným jedlom. Obsluhoval nás pán čašník, boli sme spokojní. Veľké porcie jedla, za nízke ceny. Také domácke prostredie :) ďakujeme, nech sa Vám darí

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi luci_fer4.
Zrecenzované: 28. marca 2019

Typická slovenská reštaurácia, vhodná pre mužov kôli veľkým porciám jedla. O obedové menu je veľký záujem, obsluha dosť flexibilná. Jedlo k množstvu a cene primerané.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi 3zlatusa.

Cestovatelia, ktorí si pozreli KOLIBA NERESNICA, si pozreli aj

Zvolen, Banskobystrický kraj

Navštívili ste KOLIBA NERESNICA? Podeľte sa o svoje zážitky!