“Oplatí sa skúsiť”

Čertovská koliba
Na pozícii č. 5 spomedzi 44 Reštaurácie v Zvolene
Zrecenzované: 28. marca 2018

Za Zvolenom stojí "domček", ktorý sa nazýva Čertovská koliba. Je to vyhľadávané miesto cestovateľov, ktorý sa potrebujú občerstviť, posilniť a oddýchnuť pred ďalšou cestou. Prostredie reštaurácie je príjemné. Výber jedla je široký určite si prídete na svoje. Mňa osobne zamrzela obsluha, zo začiatku bola čašníčka nepríjemná no nakoniec môj názor zmenila, keď ukázala, že sa vie aj usmiať. Niekedy stačí len úsmev a príjemné správania a môžete kľudnejšie pokračovať vo svojej ceste

Poďakujte používateľovi bad_iceman.

Zrecenzované: 14. decembra 2017

ako gurman ,som zakerak,vyvar bol fantasticky,hovadzie licka som v zivote nejedol,ale toto bola pecka,fakt skuste

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi FormondF.
Zrecenzované: 7. novembra 2017

Moje objednané jedlo nebolo veľmi chutné - "Kačacie hody" - kačacie stehno vysušené, veľmi korenené ani som necítila že mám v ústach kačacie stenho len ma niečo páplilo, kapusta nedochutená skoro studená, a kedlik no ako tak.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi korenovaeva.
Zrecenzované: 2. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Restauracia ma krasne okolie a je cela ladena do slovenskeho stylu. Moje jedlo bolo chutne, ale mamina si objednala loksu s kacacou pecienkou a ta pecienka bola kuracia!

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi BarboraK280.
Zrecenzované: 20. septembra 2017

Zastavili sme sa tu na ceste z dovolenky na neskorý obed. Dali sme si držkovú polievku, pstruha na ražni, bravčový černohor, bryndzové halušky a grilované krídelká. Kapustový šalát bol tiež super. Všetko jedlo bolo vynikajúce a bolo ho dostatok. Obzvlášť chutné boli grilované krídelká. Obsluha bola rýchla a výhodou je aj platenie priamo pri bare. Týmto spôsobom platila väčšina ľudí, ak sa však neponáhľate, môžete zaplatiť aj u obsluhujúceho čašníka. Určite sa radi opäť vrátime!

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi Marianna B.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Čertovská koliba, si pozreli aj

Zvolen, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Čertovská koliba? Podeľte sa o svoje zážitky!