“3x a dosť”

Máte fotografiu?
Pridajte ju.
Pizzeria Coloseum
Na pozícii č. 5 spomedzi 19 Reštaurácie v Topoľčanoch

Prvá návšteva podniku vyzerala nasledovne. Prišli sme traja okolo druhej hodiny poobede a na to že mali okrem nás len ďalších osem zákazníkov čakali sme vyše hodiny na jedlo.

Druhá návšteva, to sme mali čašníkové vlasy v jedle.

Tretia návšteva nám dali totálne vyschnutú pripálenú pizzu.

Neodporúčam tam jesť v TO sú lepšie reštaurácie, kde varia chutnejšie...

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi MoznoPoznas.

Zrecenzované: 19. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Nič neočakávané, jedlo chutné, obyčajný priemer. Určite nebudete návštevou sklamaný, pizzu pripravuje kuchár pred vami a pečie sa v peci na drevo. Reštaurácia má aj letnú terasu. Rýchlim obedom, alebo večerou po práci nič nepokazíte. Nečakajte ale nič prevratné. Reštaurácia sa nehrá na nejakú top talianskú reštauráciu, takže moja recenzia nemôže byť kritická a nebudem hodnotiť kvalitu surovín a podobne. Vo svojej kategórii ponúkajú to čo môžu a nerobia to vôbec zle.

Dátum návštevy: august 2018
1  Poďakujte používateľovi stano182.
Zrecenzované: 6. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Čaká sa primerane obsadenosti a musím uznať že výsledok stojí za to. Na dobré sa čaká ale nie moc v našom prípade cca 15 min 3 pizze a 1 zapekané cestoviny. Pizza chuťovo aj vyzorovo skvelá a k cestovina niet čo dodať lepšie som nejedol.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi Sunshine52433307056.
Zrecenzované: 18. júla 2018

Pizzeria v centre mesta s peknou terasou to je to naj na tejto reštaurácii. Na obsluhu čakáte dlho a ešte aj s takou neochotou vás vypočujú a to je šťastie, lebo sem tam sa vám stane, že ani nedohovoríte a už je čašník preč...... Pizza je chutná no šunku na nej skôr hľadáte .... naozaj sa tu poriadne šetrí . Cestoviny plávajú v mliečnej omáčke .... no naozaj brrrr.

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi JankaHZQ.
Zrecenzované: 30. januára 2017

Do pizzerie Coloseum som chodievala velmi rada,výborná pizza aj cestoviny. Reputáciu dobrej reštaurácie, ktorou Coloseum je, podla môjho názoru kazí hlavne neochotní, arogantní personál pri ktorých mam VZDY pocit akoby ich moja navsteva ako zákazníka obťažovala, očividne si zmylili povolanie.
Taktiež samotna restauracia už nie je najnovšia a potrebovala by menšiu rekonštrukciu v prvom rade toaliet. A taktiež pán kuchár nepoužíva žiadne hygienické rukavice, na co sa tiez nie velmi dobre pozerá.
Napriek negatívam jedlo, hlavne pizza je vyborna co je základom úspechu a návštevnosti reštaurácie, bohužiaľ to však nestačí.

Dátum návštevy: december 2016
4  Poďakujte používateľovi 188zuzanar.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizzeria Coloseum, si pozreli aj

Topoľčany, Nitriansky kraj

Navštívili ste Pizzeria Coloseum? Podeľte sa o svoje zážitky!