“celkovo nič moc”

Reštaurácia Hošták
Na pozícii č. 10 spomedzi 13 Reštaurácie v Považskej Bystrici
Zrecenzované: 25. marca 2018

Pred 2 týždňami som bol známym na oslave okrúhlych narodenín v reštaurácii Hošták. Prestreté bolo bez dostatočného počtu pohárov na alkohol a víno. Nakoniec dali mix pohárov, každý iný. Čo ma zarazilo najviac bola chýbajúca polievka, hoci hostia si dávali tak cca 1-2 dcl. Obsluha sa neprišla pozrieť, či je všetko ako má byť a či niečo nechýba. Nakoniec chýbali aj taniere na švédske stoly. A celkovo bolo jedla pripraveného málo v pomere k počtu pozvaných hostí. Ja osobne by som si "U Hoštáka" oslavu rozhodne nerobil!!!

2  Poďakujte používateľovi AbeF58.

Zrecenzované: 7. septembra 2017

Špinavá piváreň sa síce tvári honesne, ale vďaka zaspatému a zabudlivému personálu s pomalou kuchyňou priemernej predmestskej kvality určite nenabáda k ďalšej návšteve.Nedoporučujem!

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi spanielj.
Zrecenzované: 23. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia patrí medzi novšie v meste Považská Bystrica. Osobne sa mi páči, že jej majitelia sa snažia dať tomuto objektu vlastný štýl milovníkov motorkárskej histórie výroby v považských strojárñach a celkovo cítiť lásku aj k tomuto športu.
Strava je výborná, nechýba chutná pizza, posedenie pre súkromnú spoločnosť i bežné posedenie na pive alebo obede. Tiež je možnosť posedieť si vonku. Stoly sú kryté. Parkovisko je hneď vedľa reštaurácie.
Obsluha je príjemná, čakacie časy v norme.

Dátum návštevy: júl 2017
1  Poďakujte používateľovi Ephendi.
Zrecenzované: 24. mája 2017

Posedenie vonku pre rodiny s deťmi. Možnosť parkovania v blízkosti reštaurácie.Príjemný personál, rýchla obsluha. Vynikajúca strava. Vhodná pre pracovné obedy, ale aj pre rodinné oslavy.

Dátum návštevy: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi kurusovam.
Zrecenzované: 11. apríla 2017

Kuchyna a obsluha na vysokej urovni,denne menu,speciality a dobra vsadepritomna pizza,platba mozna kartou co sa ceni.V objekte su umiestnene dnes uz historicke kusky motocyklov vyrabane v Povazskych strojarnach a naviac klsicke Jawy.Poriada sa tu stretnutie motorkarov.sutaz vo vareni gulasu detske atrakci atd

Dátum návštevy: apríl 2017
1  Poďakujte používateľovi jaroslav123.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Hošták, si pozreli aj

Považská Bystrica, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Reštaurácia Hošták? Podeľte sa o svoje zážitky!