“Celkom mile prekvapenie”

City Restaurant
Na pozícii č. 4 spomedzi 13 Reštaurácie v Považskej Bystrici
Kuchyňa: Európske
Zrecenzované: 5. marca 2018

Trip Advisor nas doviedol k tejto restike a boli sme milo prekvapeni aj vyberom jedla aj samotnou chutou. Myslim ze sa oplati zajst , polievocky sme mali azijsku s mangom a zeleninovu s pecenovym knedlikom, obe boli vyborne! Ceny su v pohode , len by som vytkla vyber hudby, ktory sa tam vobec nehodil :)

Poďakujte používateľovi evahJ9013HS.

Zrecenzované: 4. septembra 2017

veľmi príjemné posedenie v centre mesta. Vhodné navštíviť aj cez obed na denné menu, ktoré býva pestré a chutné.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi Alena R.
Zrecenzované: 3. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Veľmi milá a pekná obsluha, dobré jedlo a čistota tejto reštaurácie ju radí k najlepším v PB. Ceny by mohli byť ale o niečo nižšie vzhľadom na lokalitu.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi 303michal_.
Zrecenzované: 27. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Sme milo prekvapeni, doviedol nas sem Trip advisor a neklamal, naozaj dobre a chutne jedlo, normalne sa sem rad vratim! Hviezdy su zasluzene!

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi Tourist519694.
Zrecenzované: 17. mája 2017

Reštaurácia zaujme ihneď na prvý pohľad svojím interiérom. Pôsobí veľmi čisto a usporiadane. Jedálny lístok nás zaujal veľkým výberom nápojov a aj jedál. Bohužiaľ, jedlo nemôžem hodnotiť, keďže sme si sem prišli len posedieť pri káve a čokoláde. Služby boli na vysokej úrovni a kvalita objednaných vecí bola vynikajúca :)

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi mil1200.

Cestovatelia, ktorí si pozreli City Restaurant, si pozreli aj

Považská Bystrica, Trenčiansky kraj

Navštívili ste City Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!