Personál má veľmi profesionálne vystupovanie, ako hostia ste všade vítaní, bez prehnanej servilnosti. Cítiť skutočný záujem a radosť z práce.
V reštaurácii sú používané len čerstvé suroviny, príprava a servírovanie jedál je vynikajúce.
Wellness centrum je všade čisté, voňavé a vybavené špičkovou technikou.
Vybavenie izieb je udržiavané a čisté.

Dátum pobytu: september 2020
Poďakujte používateľovi PeterPitt2020.
Recenzované: 25. augusta 2020 cez mobilné zariadenie

Krásny hotel ako zvnútra tak i zvonka,pekné prostredie aj park okolo v areáli hotela,skvelý a precízny personál na úrovni,jedlo fantastické,týmto zdravím pána šefkuchára.Jediný mínus,že tam nebol bazén,ale inak odporúčam :)

Poďakujte používateľovi KevinSim123.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel Gino Park Palace, Marketing v zariadení Hotel Gino Park Palace.Zodpovedané: 14. septembra 2020

Dobrý deň, ďakujeme Vám za recenziu, potešili ste nás. Vaše odporúčanie si veľmi vážime.

Recenzované: 18. augusta 2020 cez mobilné zariadenie

Na recepcii sme sa stretli s profesionálnym a milým prístupom. Ubytovanie bolo čisté, pekne zariadené. Raňajky formou švédskych stolov boli chutné. Každý si vybral. Samotný kaštieľ sa nachádza v peknom, dobre udržiavanom parku, vhodnom na prechádzky. Prístup z Považskej Bystrice je bezproblémový. Určite odporúčam.

Poďakujte používateľovi Konsuela.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel Gino Park Palace, Marketing v zariadení Hotel Gino Park Palace.Zodpovedané: 19. augusta 2020

Ďakujeme Vám Konsuela, za verejné zdieľanie Vašich skúseností u nás v hoteli, veľmi ste nás potešili a Váše odporúčanie si enormne vážime.

Recenzované: 17. augusta 2020

Prežili sme nezabudnuteľný zážitok v priestoroch orlovského kaštieľa. Hotel situovaný v prekrásnom prostredí zámockého parku, luxusne zariadený s príjemnou obsluhou na profesionálnej úrovni. Strava vynikajúca, obzvlášť vyzdvihujem zážitkovú večeru, pripravenú ako v "michelinskej" reštaurácií. k tomu skvelá ponuka nielen našich ale aj gruzínskych vín ktoré nám pútavo predstavila pani Evička, najprofesionálnejšia a najmilšia čašníčka akú som doteraz stretol. Wellnes štandard, my sme ho neskúšali, pretože sme pokračovali v kúpeľoch. V okolí množstvo zaujímavých miest, ktoré sa na Považí oplatí navštíviť, dostupnosť autom alebo možnosť požičať si bicykle ale je možnosť využiť aj fakultatívne služby hotela. Kto by chcel chybičky si nájde všade, ale ak hľadáte neobyčajný zážitok, čo sa týka ubytovania, odporúčame vyskúšať.

Poďakujte používateľovi Iggy4077.

Vážený pán Iggy,

Ďakujeme Vám za detailný popis Vášho pobytu a našich služieb. Veľmi si vážime Vaše odporúčanie a veríme, že v budúcnosti toto hodnotenie pomôže budúcim klientom si vybrať na návštevu práve náš hotel.

Recenzované: 8. augusta 2020 cez mobilné zariadenie

Strávili sme tu spolu s partnerkou 4 dni a 3 noci. Prvý dojem príjemný priateľský hotel so skvelou historickou a romantickou atmosférou. Milé uvítanie. Izba bola výborná, typu Classic, takú akú sme žiadali aj v mejlovej konverzácii. Príjemná, útulná, priestranná. Strava raňajky trochu jednotvárne ale bolo si čo vybrať. Večere boli chutné no trochu na jeden štýl. Poslednú večeru bolo mäso krkovička viac-menej suchšie a nedosolené. Porcie boli trochu malé ale pekne servírované.

K reštaurácií kde boli večere sa nám nepáčil ťažký, vydýchaný vzduch. Okná neboli vôbec otvorené a ťažko sa v takom horúcom vysychanom vzduchu jedlo. To isté k miestnosti s raňajkami ťažký vzduch. Wellness centrum trochu menšie ale oddýchnuť sa dá aj v parku ktorý bol veľký a romantický.

Ceny boli nastavené veľmi vysoko. Hlavne jedla z ponuky príliš drahé. Pivo a nápoje rovnako. Trochu reálnejšie ceny na 4*.

Obsluha vynikajúca na slovenské pomery priam excelentná. Klobúk dole.

Určite by sme sa chceli vrátiť niekedy.

Poďakujte používateľovi gregorericka.

Dobrý deň,

Ďakujeme za komplexné zhodnotenie našich služieb, vždy si veľmi vážime, že nám hostia dajú vedieť aj menšie nedostatky a práve vďaka ním sa môžeme posúvať dopredu. Veľmi ste nás potešili tým, že by ste sa k nám radi vrátili.