Recenzované: 18. augusta 2020 cez mobilné zariadenie

Na recepcii sme sa stretli s profesionálnym a milým prístupom. Ubytovanie bolo čisté, pekne zariadené. Raňajky formou švédskych stolov boli chutné. Každý si vybral. Samotný kaštieľ sa nachádza v peknom, dobre udržiavanom parku, vhodnom na prechádzky. Prístup z Považskej Bystrice je bezproblémový. Určite odporúčam.

Poďakujte používateľovi Konsuela.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel Gino Park Palace, Marketing v zariadení Hotel Gino Park Palace.Zodpovedané: 19. augusta 2020

Ďakujeme Vám Konsuela, za verejné zdieľanie Vašich skúseností u nás v hoteli, veľmi ste nás potešili a Váše odporúčanie si enormne vážime.

Recenzované: 17. augusta 2020

Prežili sme nezabudnuteľný zážitok v priestoroch orlovského kaštieľa. Hotel situovaný v prekrásnom prostredí zámockého parku, luxusne zariadený s príjemnou obsluhou na profesionálnej úrovni. Strava vynikajúca, obzvlášť vyzdvihujem zážitkovú večeru, pripravenú ako v "michelinskej" reštaurácií. k tomu skvelá ponuka nielen našich ale aj gruzínskych vín ktoré nám pútavo predstavila pani Evička, najprofesionálnejšia a najmilšia čašníčka akú som doteraz stretol. Wellnes štandard, my sme ho neskúšali, pretože sme pokračovali v kúpeľoch. V okolí množstvo zaujímavých miest, ktoré sa na Považí oplatí navštíviť, dostupnosť autom alebo možnosť požičať si bicykle ale je možnosť využiť aj fakultatívne služby hotela. Kto by chcel chybičky si nájde všade, ale ak hľadáte neobyčajný zážitok, čo sa týka ubytovania, odporúčame vyskúšať.

Poďakujte používateľovi Iggy4077.

Vážený pán Iggy,

Ďakujeme Vám za detailný popis Vášho pobytu a našich služieb. Veľmi si vážime Vaše odporúčanie a veríme, že v budúcnosti toto hodnotenie pomôže budúcim klientom si vybrať na návštevu práve náš hotel.

Recenzované: 8. augusta 2020 cez mobilné zariadenie

Strávili sme tu spolu s partnerkou 4 dni a 3 noci. Prvý dojem príjemný priateľský hotel so skvelou historickou a romantickou atmosférou. Milé uvítanie. Izba bola výborná, typu Classic, takú akú sme žiadali aj v mejlovej konverzácii. Príjemná, útulná, priestranná. Strava raňajky trochu jednotvárne ale bolo si čo vybrať. Večere boli chutné no trochu na jeden štýl. Poslednú večeru bolo mäso krkovička viac-menej suchšie a nedosolené. Porcie boli trochu malé ale pekne servírované.

K reštaurácií kde boli večere sa nám nepáčil ťažký, vydýchaný vzduch. Okná neboli vôbec otvorené a ťažko sa v takom horúcom vysychanom vzduchu jedlo. To isté k miestnosti s raňajkami ťažký vzduch. Wellness centrum trochu menšie ale oddýchnuť sa dá aj v parku ktorý bol veľký a romantický.

Ceny boli nastavené veľmi vysoko. Hlavne jedla z ponuky príliš drahé. Pivo a nápoje rovnako. Trochu reálnejšie ceny na 4*.

Obsluha vynikajúca na slovenské pomery priam excelentná. Klobúk dole.

Určite by sme sa chceli vrátiť niekedy.

Poďakujte používateľovi gregorericka.

Dobrý deň,

Ďakujeme za komplexné zhodnotenie našich služieb, vždy si veľmi vážime, že nám hostia dajú vedieť aj menšie nedostatky a práve vďaka ním sa môžeme posúvať dopredu. Veľmi ste nás potešili tým, že by ste sa k nám radi vrátili.

Recenzované: 2. augusta 2020 cez mobilné zariadenie

Zatiaľ som nenašla konkurenciu, nič dokonalejšie, ako kaštieĺ Orlové! Šéfkuchár Adámik je najlepší a najkreatívnejší kuchár, pani Evička najprofesionálnejšia a najmilšia čašníčka, dámy na recepcii slniečka. Jedlo je dokonalý gastronomický aj estetický zážitok. Každé ročné obdobie iné menu, podľa aktuálne dostupných lokálnych surovín je skvelým nápadom. Interiér a exteriér len dolaďujú dokonalosť pôžitku.
Jedinou chybičkou a pre mňa občas brzdou je zákaz psíka. Hoci je malý, vychovaný a na vodítku - má zákaz. Nie iba do hotela, ale aj do reštaurácie. Aj preto som tu ešte nenocovala. Obvykle totiž cestujem s ním.

Dátum pobytu: júl 2020
Poďakujte používateľovi Martina Š.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel Gino Park Palace, Marketing v zariadení Hotel Gino Park Palace.Zodpovedané: 12. augusta 2020

Príjemné popoludnie želáme Martina,

Ďakujeme Vám za krásny opis služieb, personálu a prostredia, vážime si, že Vašu skúsenosť zdieľate aj s ostatnými cestovateľmi. Veľmi ste nás potešili.
Čo sa týka návštevy zo psíkom je to kolektívne rozhodnutie manažmentu hotela, a v tejto chvíli s tým nedokážeme urobiť viac ako znova otvoriť túto tému a informovať Vás ak by sa niečo zmenilo. O to viac si však oceňujeme, že nás navštevujete a cítite sa u nás skvele aj napriek tomuto „nedostatku.“

Recenzované: 13. júla 2020 cez mobilné zariadenie

V prvom rade by som chcel upozornit na KLAMLIVU REKLAMU, nakolko som si vybral DeLuxe izbu podla fotografie na webovej stranke...manzelska postel, velky priestor, pohovka. Dostal som izbu udajne DeLuxe, ale bola mala a bez pohovky. Nikde nie je uvedene, ze izby mozu mat rozny tvar, velkost a vybavenie, a DeLuxe je len typ nabytku!!?? Myslim, ze v case prazdnin a dovoleniek je ubohe mat Lobby bar otvoreny od 12:00 len do 20:00, kedy je este vonku svetlo. Chut kavy bohuzial nezodpoveda 4* Hotelu. Ponuka vin bola okliestena na 4 druhy a chybali prave tie v typickych kameninovych flasiach, ktore som si planoval zakupit domov.
Pozitivom je spravanie personalu, nad ocakavanie na slovenske pomery!

Dátum pobytu: júl 2020
Poďakujte používateľovi ZoltanGolden.

Dobrý deň želáme vážený pán Zoltán,

Dovoľte nám v prvom rade poďakovať sa za Vašu spätnú väzbu, radi si totiž vypočujeme aj konštruktívnu kritiku, veď aj vďaka nej sa zlepšujeme a zároveň Vám v mene celého zúčastneného personálu ďakujeme za spomenutú pochvalu na konci recenzie. Všetky Vaše podnety sme dôkladne preverili. Bohužiaľ v prvom bode s klamlivou reklamou sme nedošli k záveru, že s Vami súhlasíme práve naopak. Radi by sme týmto uviedli na pravú mieru, izba v ktorej ste bol ubytovaný bola DeLuxe. Hotel sa nachádza v Národnej kultúrnej pamiatke, preto boli izby dispozične prispôsobené budove, nie naopak ako to býva v novo postavených. Mrzí nás, že ste dostal izbu menších rozmerov, ale trváme na tom, že izba okrem menšej rozlohy nie je o nič menej komfortnejšia, ako naše iné izby DeLuxe. Ďalej nám dovoľte podotknúť, že štandardy našich izieb zodpovedajú všetkým štandardom spomenutých vo vyhláškach a zákonoch (Vyhláška č. 277/2008 Z. z.Vyhláška Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky, ktorou sa ustanovujú klasifikačné znaky na ubytovacie zariadenia pri ich zaraďovaní do kategórií a tried).
Otváraciu dobu Lobby baru mávame rozšírenú najmä počas prázdnin, ale počas situácie aká teraz vo svete na Slovensku vládne sme sa rozhodli ich nechať v týždni obmedzené, priznávame, že počas Vašej návštevy boli ako uvádzate obmedzené ale boli ste tu od nedele do pondelka, ospravedlňujeme sa teda, že ste nadobudli pocit, že sa Vám nedostalo služieb akých ste očakával.
Čo sa týka dostupnosti vína podľa kolegov bolo dostupného dosť vína, možno sa stalo nedorozumenie, to nás mrzí, pretože vieme že vína v kameninových fľašiach tu v čase Vášho pobytu dostupné boli.

S pozdravom

Mgr. Tatiana Rybárová