Recenzované: 2. augusta 2020 cez mobilné zariadenie

Zatiaľ som nenašla konkurenciu, nič dokonalejšie, ako kaštieĺ Orlové! Šéfkuchár Adámik je najlepší a najkreatívnejší kuchár, pani Evička najprofesionálnejšia a najmilšia čašníčka, dámy na recepcii slniečka. Jedlo je dokonalý gastronomický aj estetický zážitok. Každé ročné obdobie iné menu, podľa aktuálne dostupných lokálnych surovín je skvelým nápadom. Interiér a exteriér len dolaďujú dokonalosť pôžitku.
Jedinou chybičkou a pre mňa občas brzdou je zákaz psíka. Hoci je malý, vychovaný a na vodítku - má zákaz. Nie iba do hotela, ale aj do reštaurácie. Aj preto som tu ešte nenocovala. Obvykle totiž cestujem s ním.

Dátum pobytu: júl 2020
Poďakujte používateľovi Martina Š.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel Gino Park Palace, Marketing v zariadení Hotel Gino Park Palace.Zodpovedané: 12. augusta 2020

Príjemné popoludnie želáme Martina,

Ďakujeme Vám za krásny opis služieb, personálu a prostredia, vážime si, že Vašu skúsenosť zdieľate aj s ostatnými cestovateľmi. Veľmi ste nás potešili.
Čo sa týka návštevy zo psíkom je to kolektívne rozhodnutie manažmentu hotela, a v tejto chvíli s tým nedokážeme urobiť viac ako znova otvoriť túto tému a informovať Vás ak by sa niečo zmenilo. O to viac si však oceňujeme, že nás navštevujete a cítite sa u nás skvele aj napriek tomuto „nedostatku.“

Recenzované: 13. júla 2020 cez mobilné zariadenie

V prvom rade by som chcel upozornit na KLAMLIVU REKLAMU, nakolko som si vybral DeLuxe izbu podla fotografie na webovej stranke...manzelska postel, velky priestor, pohovka. Dostal som izbu udajne DeLuxe, ale bola mala a bez pohovky. Nikde nie je uvedene, ze izby mozu mat rozny tvar, velkost a vybavenie, a DeLuxe je len typ nabytku!!?? Myslim, ze v case prazdnin a dovoleniek je ubohe mat Lobby bar otvoreny od 12:00 len do 20:00, kedy je este vonku svetlo. Chut kavy bohuzial nezodpoveda 4* Hotelu. Ponuka vin bola okliestena na 4 druhy a chybali prave tie v typickych kameninovych flasiach, ktore som si planoval zakupit domov.
Pozitivom je spravanie personalu, nad ocakavanie na slovenske pomery!

Poďakujte používateľovi ZoltanGolden.

Dobrý deň želáme vážený pán Zoltán,

Dovoľte nám v prvom rade poďakovať sa za Vašu spätnú väzbu, radi si totiž vypočujeme aj konštruktívnu kritiku, veď aj vďaka nej sa zlepšujeme a zároveň Vám v mene celého zúčastneného personálu ďakujeme za spomenutú pochvalu na konci recenzie. Všetky Vaše podnety sme dôkladne preverili. Bohužiaľ v prvom bode s klamlivou reklamou sme nedošli k záveru, že s Vami súhlasíme práve naopak. Radi by sme týmto uviedli na pravú mieru, izba v ktorej ste bol ubytovaný bola DeLuxe. Hotel sa nachádza v Národnej kultúrnej pamiatke, preto boli izby dispozične prispôsobené budove, nie naopak ako to býva v novo postavených. Mrzí nás, že ste dostal izbu menších rozmerov, ale trváme na tom, že izba okrem menšej rozlohy nie je o nič menej komfortnejšia, ako naše iné izby DeLuxe. Ďalej nám dovoľte podotknúť, že štandardy našich izieb zodpovedajú všetkým štandardom spomenutých vo vyhláškach a zákonoch (Vyhláška č. 277/2008 Z. z.Vyhláška Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky, ktorou sa ustanovujú klasifikačné znaky na ubytovacie zariadenia pri ich zaraďovaní do kategórií a tried).
Otváraciu dobu Lobby baru mávame rozšírenú najmä počas prázdnin, ale počas situácie aká teraz vo svete na Slovensku vládne sme sa rozhodli ich nechať v týždni obmedzené, priznávame, že počas Vašej návštevy boli ako uvádzate obmedzené ale boli ste tu od nedele do pondelka, ospravedlňujeme sa teda, že ste nadobudli pocit, že sa Vám nedostalo služieb akých ste očakával.
Čo sa týka dostupnosti vína podľa kolegov bolo dostupného dosť vína, možno sa stalo nedorozumenie, to nás mrzí, pretože vieme že vína v kameninových fľašiach tu v čase Vášho pobytu dostupné boli.

S pozdravom

Mgr. Tatiana Rybárová
Hotel Manager

Recenzované: 6. júla 2020

Pobyt bol super! Krásne prostredie vo vnútri, v areáli kaštieľa aj v jeho okolí. Milý, ústretový a ochotný personál. Vynikajúca, zdravá a pestrá strava. Potešila prístupná kaplnka. Poskytované služby na vysokej úrovni! Ďakujeme, oddýchli sme si.

Poďakujte používateľovi jsdsjs.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel Gino Park Palace, Marketing v zariadení Hotel Gino Park Palace.Zodpovedané: 13. júla 2020

Ďakujeme Vám za krásnu recenziu. Celému tímu hotela ste Vašou recenziou urobili veľkú radosť.

Recenzované: 29. júna 2020

Krásny historický a romantický hotel, nádherny interiér ako aj vonkajší park. Služby neskutočné. Strava na výbornú. Ďakujeme pánovi čašníkovi, ktorý sa o nás príikladne staral. Veľký obdiv patrí pánovi majieľovi za to ako dal zrekonštruovať tento kaštiel.

Dátum pobytu: jún 2020
Poďakujte používateľovi Andrea B.

Milá Andrea, dovoľte nám týmto poďakovať za Vašu spätnú väzbu. Je pre nás veľkým zadosťučinením, keď nám hosť napíše takúto recenziu. Potešili ste nás, ešte raz vďaka.

Recenzované: 22. júna 2020

Kaštieľ v Orlovom bol príjemným prekvapením a spestrením upršaného víkendu. Písať o zanedbateľných nedostatkoch nemá význam, pretože pozitíva vo vysokej miere prevyšujú. Vysoká profesionalita a kvalifikácia personálu je nepopierateľná. Človek sa na okamih cítil ako vládca kaštieľa, o ktorého sa stará "služobníctvo". Izba bola príjemná a útulná, celkovo priestory kaštieľa dýchali históriou, eleganciou a boli udržiavané, gastronomický zážitok navyše iba podtrhol výnimočnosť. Príjemný oddych vo wellness centre a dokonalé uvoľnenie pod vedením šikovnej masérky. Veľké množstvo aktivít (nielen) pre deti, rozľahlý a udržiavaný park. Príde mi až neuveriteľné, ako sa dajú takéto služby ponúkať za tak málo peňazí :-). Veľká vďaka všetkým, na také miesto bude radosť sa vrátiť.

Dátum pobytu: jún 2020
Poďakujte používateľovi Barwoman22.

Ďakujeme Vám veľmi pekne za recenziu. Je pre nás vždy obrovským zadosťučinením, že sa našim klientom u nás páčilo, nakoľko to pre nás znamená, že robíme niečo dobre :) Ak sa jedného dňa rozhodnete ešte zastaviť potešenie bude určite na našej strane.