Recenzované: 30. januára 2018

Ubytovanie v priestoroch kaštieľa. Perfektné od ubytovania, recepciu, personál až po jedlo. Paráda. S pobytom sme boli maximálne spokojný a určite sa ešte vrátíme. Jediné mínus bol pre nás slabší wellnes, ale nemení to nič na tom, že toto miesto je perfektné na oddych

Dátum pobytu: január 2018
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi domca2018.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia GinoParkPalace, other v zariadení Hotel Gino Park Palace.Zodpovedané: 31. januára 2018

Drahá Domča, v mene celého tímu hotela Vám ďakujeme za milú recenziu. Už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu.

Recenzované: 10. septembra 2017

Prichodom na recepciu mili personal všetko vysvetlili ako funguje.Izba deLuxe prekrasna romanticka a hlavne čista mini bar a vybavenie izby super. Večera bola velmi chutna aj ked by sme zvladli večšie porcie ale chutne,ranajky bohate . Welnes super prostredie .Ale musim vyzdvihnut personal loby baru a reštauracie velmi ochotni a ustretovi boli neskutočne mili . Len jednu vyčitku zatvarnie 22.00 baru ked je človek v tom najlepšiom tak zatvaraju. Celkovi poci bolo super.

Tip na izbu: prizemie de Luxe izby
Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi _bobes135.
Recenzované: 5. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Na prvý pohľad pekný hotel, no žiaľ nič viac. Príšerné služby, veľmi slabá gastronómia ak so to tak dá nazvať. Keď sa ma casnicka doslova opýtala pri objednaní prosecca že či mi s tým má šaškovať pri stole alebo či to môže otvoriť za barom a priniesť som neveril že sa toto môže niekto opýtať. Prvý deň na trojchodovej dohodnutej večeri hodinu čakať na polievku a keby sa neopýtam či aj dostanem večeru tak ešte dlhšie, samozrejme že priniesla hneď hlavne jedlo bez polievky po upozornení že som ešte nemal tu polievku tak ho odniesla , dostal som polievku a po nej samozrejme to hlavne jedlo ktoré predtým odniesla ale už studené.
Izby na prvý pohľad ciste až na použité hotelové šľapky nechane v skrini a krabička na hygienické potreby(paličky do uši, vatové tampóny) nechaná prázdna.
A to mal byt povodne pekný víkend v izbe "deluxe suit" V konečnom dôsledku asi jedine čo tu bolo pekne bol hotel.

Dátum pobytu: august 2017
4  Poďakujte používateľovi L4445BLmartinb.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia HotelGinoParkPalace, Manažér v zariadení Hotel Gino Park Palace.Zodpovedané: 9. augusta 2017

Dobrý deň Vážený pán Martin, ďakujeme vám za vašu recenziu.
Denne pracujeme na zlepšovaní našich služieb, aby sme prinášali vždy to najlepšie pre našich hostí. Preto nás veľmi mrzí, že ste mali práve takúto skúsenosť, za čo sa vám v mene celého hotela za vzniknuté nepríjemnosti ospravedlňujeme. Z danej situácie sme vyvodili dôsledky a prijali opatrenia, aby sa už nič podobné neopakovalo. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu, pri ktorej vám radi ukážeme, že išlo naozaj o náhodnú situáciu a presvedčíme vás o našich top službách. Želáme vám ešte príjemný deň.

Recenzované: 18. apríla 2017

Pôvodne sme mali ísť s kamarátkou do hotela Park Palace na tématický víkend . Víkend s vraždou. nanešťastie hotel pár dní pred termínom akciu zrusil a ponúkol nám ubytovanie v rovnakom termíne, za zvýhodnenú cenu. Keďže sme to mali dlhšie naplánované tak sme išli. Hneď na začiatku nás prekvapilo, že napriek tomu, že bol víkend na parkovisku bolo pomerne málo áut. Objednanú sme mali izbu štandard a čo sa týka izby tak bola naozaj veľmi čistá a pekná aj keď išlo o najnižšiu triedu izby. Veľkým sklamaním bol wellness - boli sme obe už v mnohých hoteloch, ale aby v 4* hoteli vo wellnesse nemali odpočinkovú miestnosť a ani žiadne lehátka, tak to nám prišlo ako nonsens. vírivka bola prehriata, sauny tri základné, bazén žiadny. zem celého wellnessu bola pokrytá vodou, takže naše látkové hotelové papučky boli v sekunde nepríjemné mokré (tak sme aj išli do izby). kneipov kúpeľ bol špinavý a voda sa nedala vypustiť. jednoducho katastrofa. Na večeri sme boli samé, žiadni ďalší hostia. Personál nám na našu otázku, či v piatok alebo v sobotu bude večer nejaký program pre hostí odpovedal, že nie, že jedine môžeme ísť taxíkom do Považskej Bystrice. Zrazu sa nám zdalo, že sme v druhotriednom penzióne. lobby bar tmavý, opustený, hlavná reštaurácia prázdna. Po večeri sme zistili, že v našej izbe netečie teplá voda a je pokazená hlavica sprchy. vodu sme nechali tiecť 10 minút a bez zmeny. Na druhý deň sme na recepcií problém ohlásili - hlavicu vymenili ale voda tiekla stále vlažná. na druhý deň bolo poobede pekne tak sme sa spýtali na recepcií , či by nám vedeli požičať deku, aby sme si v parku na tráve trochu čítali - nedá sa, deky sú len do izieb. Na nádvorí ma hotel sedenie. pre mňa osobne nepochopiteľné, že je tam pár kovových stolov a kovových stoličiek bez podušiek. odporúčam manažmentu si tam skúsiť sadnúť, či vydržia dlhšie ako 10 minút. Okrem toho jedna sedačka a dve kreslá z umelého ratanu s dvoma poduškami, ktoré sú v skutočnosti určené na záhradné lehátka. absolútne šlendriánstvo - pekný priestor, kde si človek môže posedieť , dať si kávičku, nejaký zákusok a hotel nie je schopný tam dať primerane pohodlné sedenie a zabezpečiť obsluhu tak, aby na hostí videla - čašníčka sa snažila chodiť, ale z reštaurácie na nádvorie nevidí, takže sme si chodili kávu objednávať pre istotu, sami na druhé poschodie. Večer poučené z prechádzajúceho dňa, sme sa rozhodli pozerať film na notebooku v hlavnej reštaurácií. vzali sme si k tomu víno, ktoré sme dostali od hotela na izbu. Napriek tomu, že hotel všade píše o svojich salónikoch sme sa dozvedeli, že môžeme pozerať iba v reštaurácií alebo v lobby bare, salóniky sú zavreté ale, že ak tam chceme pozerať film, tak si môžeme salónik prenajať! Pripomínam, že hotel bol prázdny - možno 6 obsadených izieb. problém bol aj s tým, aby sme si to víno vypili inde ako v izbe - nakoniec ná to ale láskavo dovolili a tak sme pozerali film v reštaurácií na sedačkách - pikoškou už je len fakt, že o 10tej nás a hostí od vedľajšieho stola poslali preč lebo zatvárajú o 22:00! Pre mňa osobne nie je absolútne žiadny dôvod sa do hotela vrátiť - jedlo úplne priemerné, služby žiadne, wellness nedostatočný, atmosféra dotvorená reprodukciami slávnych obrazov v zlatých rámoch (reprodukcie boli často aj plagátmi!). hotel vyzerá zvonku pekne, ale bohužiaľ neponúka hosťom nič. Pre nás obrovské sklamanie.

Dátum pobytu: marec 2017
4  Poďakujte používateľovi katarinap430.
Recenzované: 2. decembra 2016

Hotel Gino Park Palace Orlove je velmi prijemny hotel v peknom prostredi.
Historicka budova bola pekne zrekonstruovana a interier tiez pekne zariadeny.
Jedine minus je strava, kde by sa mohli trosku polepsit / maso vysusene, niektore jedla perkorenene..atd/..ale inak celkom fajn.

Dátum pobytu: november 2016
Poďakujte používateľovi korny86.