“Najlepsia kacka aku som kedy jedla”
Recenzia RIO Taverna

RIO Taverna
Na pozícii č. 2 spomedzi 14 Reštaurácie v Novom Meste nad Váhom
Kuchyňa: České, Steaková reštaurácia, Gril
Vhodné pre: Rodiny s deťmi, Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie
Zrecenzované: 27. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Vzdy ked pridu moje deti domov , ideme na rodinny obed ,alebo veceru do Rio Taverna v Hornej Strede pri Piestanoch.
Krasne prostredie,prijemna obsluha a famoooozna kacka z domaceho chovu . Lokse,knedliky ,kapusticka no a samozrejme dalsie specialitky ktore nedostanete v kazdej restauracii.
Kde je dobry kuchar, tam sa dobre papa a prijemna obsluha, tam sa s radostou clovek vracia . . Dakujeme,ze ste ❤

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi JankaL54.

Zrecenzované: 19. októbra 2017

zhorená vysušená kačica- horšiu som za takú cenu nejedola. Oveľa lepšia a isto väčšia porcia mäsa je v Auparku v Piešťanoch kde sme boli deň predtým za 4,90- odporúčam a je isto čerstvá. Veľké sklamanie za 12,90 DOSTANETE PLNO KOSTí ZA KTORé PLATíTE AKO NADVáHU. Kačica navyše bola presolená. Neodporúčam túto reštauráciu

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi JanaB2154.
Zrecenzované: 19. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi mila obsluha, clovek ako keby ani na Slovensku nebol. A ta kacka s loksami bola tiez vyborna. Urcite odporucame pri ceste okolo PN alebo NM navstivit.

Dátum návštevy: august 2017
1  Poďakujte používateľovi Matúš V.
Zrecenzované: 12. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Najlepšia kačica s lokšami, vždy keď ideme okolo, neodoláme a zastavíme sa napapať. Jedna báseň!! Chrumkavá, štavnatá, fakt krása

Dátum návštevy: august 2017
1  Poďakujte používateľovi 572na_kak.
Zrecenzované: 23. mája 2017

V širokom okolí Hornej Stredy veľmi dobra reštaurácia. Milá a zhovorčivá p. majiteľka sa snaží hosťom vždy vyhovieť a prehodí s nimi aj zopár slov. Nakupuje kvalitné suroviny a jedlo je chutné. O kvalite svedčí často plné parkovisko a zahraničná klientela. Často tu mávame rodinné oslavy a inú reštauráciu ani nehľadáme.
Je blízko diaľnice takže, kto má cestu, nech sa určite zastaví.

Dátum návštevy: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi MiroSvorc.

Cestovatelia, ktorí si pozreli RIO Taverna, si pozreli aj

Nové Mesto nad Váhom, Trenčiansky kraj

Navštívili ste RIO Taverna? Podeľte sa o svoje zážitky!