Recenzované: 18. júna 2016

Boli sme s priateľkou na zelenej vode a hotel sme brali iba na prespanie, no keď sme na večer prišli na hotel, tak sme pochopili že to v žiadnom prípade nebude len na prespanie! Nádherne zrekonštruované priestory, ktoré vytvárali dojem luxusného hotelu ako niekde na západe...personál vždy príjemný a ústretový. Víkend sme si perfektne užili aj keď počasie nebolo ideálne, o to viac sme si užili vinikajúci hotel.
Nabudúce keď odpočinok na slovensku tak jedine na zelenej vode a v tomto hotely!!!

Dátum pobytu: jún 2016
7  Poďakujte používateľovi BoardingPass651701.
Recenzované: 9. júla 2017

Dátum pobytu: júl 2017
Recenzované: 19. februára 2017

Dátum pobytu: júl 2016
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PerlaZelenaVoda, Manažér v zariadení Hotel Perla.Zodpovedané: 21. februára 2017

Recenzované: 11. decembra 2016 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: september 2016