Recenzované: 19. decembra 2017

Zastavili sme sa na večeru.Hoci prostredie má veľký potenciál - na brehu Oravskej priehrady - najmä teraz, v zime, akoby tu zaspal čas. Hoci v reštaurácii takmer nikto nebol, na večeru sme čakali pomerne dlho. Prekáža mi, keď v podniku reve rádio a ja mám pri konzumácii, za ktorú platím, počúvať reklamy, ktoré ma nezaujímajú. Obsluha bola oblečená v niečom, čo bolo skôr domáce či športové oblečenie, než pracovný odev čašníčky. K jedlu sme si objednali opekané zemiaky, dostali sme vysmažené kolieska zemiakov. Hlavné jedlo bolo síce bez fantázie, ale chutné, taká klasika. Objednali sme si aj šalát, na ten čašníčka úplne zabudla. Poháre na nápoje - každý iný... škoda, už sa asi nevrátime, inde na okolí sme boli oveľa spokojnejší.

Dátum pobytu: december 2017
1  Poďakujte používateľovi irvingjan.
Recenzované: 20. novembra 2017

S pobytom u Edyho sme boli veľmi spokojní. Cestovali sme s malým bábätkom a ubytovali sme sa v jednej z chatiek. Personál bol veľmi priateľský, ochotný a vo všetkom nám vyšiel v ústrety.
Hoci ubytovanie je pre menej náročných, zariadenie je už staršie, na chatke sme mali všetko, čo sme potrebovali. Chatka má elektrické kúrenie, ktoré dokázalo vyhriať celý priestor veľmi rýchlo a teplo sa držalo skutočne dlho.
Reštaurácia varí rýchlo a chutne, bryndzové halušky boli nad očakávanie.
10 minútovou prechádzkou sme sa dostali k hlavnej ceste a k nákupným možnostiam.

Dátum pobytu: november 2017
1  Poďakujte používateľovi Katarína T.
Recenzované: 12. septembra 2017

Boli sme ubytovani v stvorlozkovej izbe (nie chatka, asi to bol apartman)- manzelska postel pozostavala zo spojenia dvoch drevenych posteli, takze medzi sa nevyspalo ziadne z deti... kupelna cisty hnus, na strope rozpucene nasate komare, zaves pre istotu ziadny, zaplesneta, spinava, zaprasena... najlepsie roky ma uz velmi davno za sebou :/ restauracia (mali sme len ranajky) otras, neutrety prach, roztrhane sedadla. obsluha, ktoru sme asi obtazovali a rusili pri ranajkach...

Dátum pobytu: september 2017
2  Poďakujte používateľovi dandan123123.
Recenzované: 24. mája 2017

Tento pobyt na Ranč u Edyho som kúpila priateľovi na naše 5 ročné výročie. Na 4 dni (3 noci) som platila 139 eur. Za tú cenu úplne výborne. Boli sme spokojní obidvaja a priateľ si nevedel vynachváliť, že to nebol len hotel, ale aj prostredie dobre a najviac sa mu páčilo jazda na koni. Veľmi milá pani s koníkmi, jazda trvala hodinu, čo je za tú cenu super. K pobytu sme mali 1 hodinu wellnes, kde sme boli len my dvaja. Do aquaparku Oravice sme dostali jednu vstupenku zdarma tak sme platili len jednu. Najlepšie bolo jedno raňajky aj večera v cene na dobrej úrovni. Trošku blbla wifi, ale väčšinu času sme aj tak neboli na izbe. Celková cena je dobrá k pomeru toho, čo sme všetko dostali za to. Maličké negatívum možno by sa našlo, ako napr. diera vo dverách, ale možno sa to stalo nedávno, ale neplatili sme za izbu 200 e, tak nič hrozné to nebolo.Tento pobyt patrí určite k tým lepším čo sme absolvovali a dúfame, že ešte niekedy prídeme túto destináciu navštíviť. Odporúčame všetkým určite! Nabudúce skúsime ešte doplatiť 10 e za izbu vyššieho štandartu. :) Aďka a Marek. :)

Dátum pobytu: máj 2017
Poďakujte používateľovi Vacation712284.
Recenzované: 19. marca 2017

Čítala som predošlé recenzie, a tie chvály mohli pisat iba ludia, co nikde neboli a nič nezazli, a nepotrpia si na hygienu. Nie sme nároční, nepotrebujeme luxus, ale toto ubytovanie pre klienta na oddych nie..Mame za sebou už veľa pobytov v rovnakej cene,,a teda na inej úrovni..už na začiatok nepovysávaná izba, pleseň v kúpeľni okolo umývadla, a vane,,myslím za málo peňazí sa to dá odstrániť (nova sparovacka by stacila), hrdzavu policu by som vyhodila, radsej ziadnu. Spanie na posteli katastrofa, namiesto odpocinku sme boli dolamani, spanok ako na trampoline. Wellness..kada-vyrivka vydrzali sme chvilu,po zapnutí smrad, asi sa davno nerobila udrzba..trysky si pýtajú prečistiť a v sauni spina na zemi, chumace prachu po kutoch. Na ranajky som dostala ususene prosuto,dalo sa nim klopat na tanier, takze dalsi den som si dala uz iba prazenicu. Co mozem pochvalit, to su vecere, prijemne prostredie restauracie a baru, personal, okolita priroda, kone. Zastavit sa tu mozem, ked uz na veceru, ci obed, a pozriet koniky.

Dátum pobytu: marec 2017
1  Poďakujte používateľovi starsipar.