Recenzované: 22. februára 2018

Uprimne som bola sklamana predovsetkym so spravania personalu, a to hlavne na veducich poziciach. Personalu bolo predovsetkym v restuaracii a bare pramalo na objemy ktore mali obsluzit vdaka comu bolo takmer nemozme si ako objednat tak aj pitie a jedlo obdrzat, pripadne spinavy riad zobrat. Jedlo bolo podpriemerne a podla vsetkeho kvoli zmienenemu nedovarene, nedopecene. Mala som pocit ze to bude asi len jeden vecer ale bohuzial cely tyzden to bolo to iste az sme sa boli nuteni stravovat inde. Najviac zarazujuce bol pristup riadich pracovnikov ktory nielenze svoj personal nejakou aktivitou nepodporili ale po hostoch doslova stekali. Mali by asi nainstalovat do izieb varice na vlastnu pripravu obcerstvenia ;-)

Dátum pobytu: október 2017
6  Poďakujte používateľovi MirkaS187.
Recenzované: 20. decembra 2017

Hotel ako taky by bol v pohode. Jedlo akceptovatelne, obsluha tiez, izby moderne a vcelku ciste ale tento hotel ma dlhodobo problem s manazmentom. Byval som tam dlhsie obdobie a osobne som bol svedkom nezmyselnych hadok a utokov prevadzkara podla vsetkeho aj spolumajitela. Personal bol uctivy a vzdy sa snazil situaciu potom za neho vyzehlit ale to kvantum ludi ktorym padla sanka s pristupu majitela je obrovske. Dost pochybujem ze sa na tento hotel este vratia, pretoze majitelovi nielenze chyba dnes uz standartny pro-zakaznicky pristup, ale povysil to na uroven ze chce ludi vytrestat len preto ze tam su a dovolia sa pytat castokrat bezne otazky. Hotelu ako takemu prajem vsetko dobre, ale bez odchodu pana prevadzkara do uzadia mu vsak s dlhodobeho hladiska predpovedam upadok.

Dátum pobytu: december 2017
3  Poďakujte používateľovi RobertV3411.
Recenzované: 12. septembra 2017

Velmi sa nam pacil pobyt v tomto hoteli. Mali sme apartman, ktory je skutocne priestranny, velke balkony, kupelna skutocne na urovni, cistucka. Personal mily. Okolie, wellness, bazeny, ladova plocha, detske ihrisko na jednotku. Len vecere boli trochu neslane,suche masko - pan kuchar bol asi velmi fit :-) (termin 28.8.-31.8.) Prva vecera bola uzasna a potom, akoby vymenili kuchara. Ale ranajky vynikajuce. Pre rodinky s malymi detmi super. Dakujeme za prijemny pobyt.

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi Maria K.
Recenzované: 9. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

fajn hotel ustretovy personal. pri vyziadani kludne dodaju pre dieta aj postielku aj konvicu. nepaci sa mi len ze z neznameho dovodu nas uz 2 dni obislo upratovanie. ale na recepcii uzastny ludia lazdy problem vyriesia. vhodny hotel pre male deti. bazeny su fajn aj wellness

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi Silvia K.
Recenzované: 24. júna 2017

Obdržali sme pobyt od príbuzných ako darček. Syn hokejista si to naplno užil, telocvičňa, wellnes bazen, 2 bazény vonku, hokej.štadión, posilňovňa a telocvična vonku tenisové alebo futb.ihrisko podľa chuti.... aktivít teda neúrekom a polpenzia bola tiež prichystaná úžasne. Odporúčame každému :)

Dátum pobytu: jún 2017
1  Poďakujte používateľovi PavolB79.