Rodinné tajomstvo

Recenzované: 19. augusta 2019
RollySk
Košice, Slovensko

Recenzované: 20. augusta 2019

Najlepšia úniková miestnosť akú som doteraz navštívil. Aj tie pred touto boli super, ale táto bola "iná", omnoho prepracovanejšia. Všetko do seba perfektne zapadalo, stačilo byť len pozorný a vnímavý.

Dátum zážitku: august 2019
1  Poďakujte používateľovi Masarik77.
Recenzované: 19. augusta 2019

velmi dobre spravene, aj dizajnovo, aj jednotlive ulohy dobre premyslene. odporucame aj s detmi. sice 9-rocna sa trochu bala, ale dala to ;)

Dátum zážitku: august 2019
1  Poďakujte používateľovi RollySk.
Recenzované: 18. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Escape room s velmi dobre premyslenym pribehom a miernou obtiaznostou, majtel velmi dobre naladeny, escape room bola pred zaciatkom dobre vysvetlena takze ak pre zaciatocnika velmi dobre.

Poďakujte používateľovi tomas_bottlik.
Recenzované: 16. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Pozitívne naladený, otvorený majiteľ. Super zážitok, prepracované miestnosti, úlohy, hádanky a lineárnosť úloh. Dobre pripravený a prerozpravany príbeh po dokončení miestnosti. Majiteľ nemal problém s nami rozprávať ďalšiu polhodinku o rôznych veciach okolo escape roomoch atď. Proste super zážitok, vysoko odporúčam

Dátum zážitku: august 2019
1  Poďakujte používateľovi martinzeman2005.
Recenzované: 15. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Paráda, veľmi dobre spravené, vymyslené! Určite choďte kto môžte, veľmi sme sa zabavili!
Parádny prístup majiteľa!

Poďakujte používateľovi dennkooo.