Námestovo

Recenzia TRIO Restaurant

TRIO Restaurant
Na pozícii č. 4 spomedzi 11 Reštaurácie v Námestove
Zrecenzované: 12. mája 2019

Výborná reštaurácia s príjemnou obsluhou, ktorá je vždy profesionálna, ale ak treba tak aj zavtipkuje.
Z ponuky TRIO restaurant sme toho odskúšali viac, chodievame sem s manželkou pravidelne a určite nedáme dopustiť na avokádové tortilly či ich burger.
Určite odporúčam vyskúšať kávu, ktorú Vám skúsený barista ochotne pripraví na rôzne spôsoby a rovnako tak by som nevynechal ani vždy čerstvé, domáce dezerty.

Trio je jednou z reštaurácii, ktoré ponúkajú aj obedové menu vo veľmi slušne kvalite a pritom za skvelú cenu.
Prostredie je príjemné, je vidieť nadšenie pre kávu a vintage štýl. samozrejmosťou sú aj živé kvety na stoloch a rôzne detaily, ktoré potešia.

Určite odporúčam navštíviť.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi Jakub963.
Zrecenzované: 23. apríla 2019

Určite neváhajte a navštívte reštauráciu. Obed, káva čokoľvek čo si vyberiete Vás určite nesklame. Všetko vždy čerstvé a voňavé :) som pravidelný návštevník. Rozmanitá ponuka. Personál vždy zariadi aby ste sa cítili príjemne.

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi fanull.

Cestovatelia, ktorí si pozreli TRIO Restaurant, si pozreli aj

Námestovo, Žilinský kraj

Navštívili ste TRIO Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!