“"Ideálne posedenie s deťmi "”

Reštaurácia U Gazdu
Na pozícii č. 13 spomedzi 19 Reštaurácie v Námestove
Zrecenzované: 23. februára 2018

Zdravím, ak si budete chcieť isť posedieť s dieťaťom ,tak tam ani nechodte.
Minule sme tam boli posedieť ,dali sme si kávy a občerstvenie , po polhodine sme si chceli dať picu,no prišiel čašník a dal nám účet ,o ktorý sme si nežiadali a arogantným hlasom nás poprosil zaplatiť. Neviem načo tam urobili ihrisko pre deti ,keď sú z toho nervozny. No tak "super" reštaurácia.

Poďakujte používateľovi radiatory.

Zrecenzované: 2. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia nás prekvapila veľmi milou a ústretovou obsluhou, jedlo bolo výborne podľa našich predstav, rýchlo pripravené .Mali sme kurací steak, šúľance s makom , panenku s horčicovou omáčkou, ktorá bola vydarená a steak bol šťavnatý a dobre dochuteny, dokonca sme dostali k nemu ajsteakovy príbor kto má chuť na Slovenskú kuchyňu je si z čoho vybrať, porcie väčšie a ešte sme dostali aj makovo čokoládový dezert, ktorý potešil

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi PetraS3904.
Zrecenzované: 26. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Dnes sme sa boli najest v tejto restauracii. Prostredie bolo pekne, v zasade podla nasich ocakavani ked sme videli podnik z vonku. Sklamala nas iba chut jedla. Dali sme si bryndzove halusky a cakali sme ze led sme na orave budu riadne bryndzove. Bohuzial opak bol pravdou. Halusky len tazko doslova prebehli okolo bryndze a zastavili sa iba pri smotane s ktorou bola bryndza nariedena.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi OndrejK24.
Zrecenzované: 27. júla 2017

Reštaurácia zameraná na slovenskú kuchyňu. Porcie boli naozaj veľké, ale jedlo premastené. Čakali sme naň skoro hodinu, nestálo to za to. Obsluha poplietla kombinácie, a keďže sme sedeli vonku, vídali sme ju iba sporadicky a bol problém si čokoľvek priobjednať.
Ceny nie sú práve najnižšie, za slovenské bežné jedlo tu necháte skoro 10 eur.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi rudolf n.
Zrecenzované: 11. júla 2017

Je v dobrej pohode na nábreží a pri veľkom parkovisku. Najskôr ma zaujala veľkým priestorom, ktorý je naozaj veľmi pekný. Krásne stolíky a hračky pre detičky, ale aj moderný nábytok (stoličky i gauče), pekné čisté toalety a milý personál. Navyše všade Wifi, takže čakanie na jedlo mi rýchlo prešlo. Dala som si mäsko, ktoré malo na sebe všetko možné, takže nejaký originálny recept, bolo to chutné a porcia veľká. Polievka bola tiež vynikajúca (chlebík koľko potrebujete). Ceny sú priaznivé a u mňa boduje táto reštika zatiaľ najviac :-)

Dátum návštevy: jún 2017
1  Poďakujte používateľovi mszv2016.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia U Gazdu, si pozreli aj

Trstená, Žilinský kraj

Navštívili ste Reštaurácia U Gazdu? Podeľte sa o svoje zážitky!