Námestovo

“Vynikajúce ”

Reštaurácia Gurmán
Na pozícii č. 7 spomedzi 11 Reštaurácie v Námestove
Zrecenzované: 20. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Pekne vyzerajúce a chutné jedlo. Mali sme tam oslavu a nemôžeme povedať ani pol slova zlého povedať na obsluhu a ani na jedlo. Výborne.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi pavliee.
Zrecenzované: 16. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Do reštaurácie sme s rodinkou zavítali po nákupe na obedík. Reštaurácia z vonku pôsobí celkom nenápadne však vo vnútri upúta príjemná atmosféra a milí personál.
S výberom jedál problém nebol a vyskúšal som rezeň gurmán s držkovou polievkou a neľutujem. Ceny skôr ľudové a povedal by som, že na úroveň jedál až poddimenzované nakoľko za vzhľad a chuť by sa nemusela hanbiť ani luxusná reštaurácia. Po veľmi dlhej dobe som mal na tanieri šalátik z čerstvej zeleninky ochutený bylinkovým pestom za čo chválim kuchára. Celkovo sme boli veľmi spokojný a určite odporúčame a keď pôjdeme znova okolo určíte tu zavítame

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi MartinM7861.
Zrecenzované: 9. júna 2016

Príjemný pracovný obed v namačkanom prostredí s kolegami. Kuchyňa je veľmi dobrá, no prostredie pôsobí trochu ako vyzdobená školská jedáleň. Trochu znížená kvalita čistoty obrúsov počas obeda. Sociálne zariadenie otrasné pre svoju dispozíciu. Predpokladám, že wc bolo určené pre zamestnancov podniku nie pre hostí reštaurácie.

Dátum návštevy: jún 2016
Poďakujte používateľovi MarianMet.
Zrecenzované: 21. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: jún 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Gurmán, si pozreli aj

Námestovo, Žilinský kraj

Navštívili ste Reštaurácia Gurmán? Podeľte sa o svoje zážitky!