Fajn relax

Maly ale fajny aquapark. V plaveckom bazene studensia voda ale inac v pohode. Virivky a sauny su v... viac informácií

Recenzované: 8. decembra 2019
maro_f278
Dolný Kubín, Slovensko
štandard

poloha v príjemnom prostredí, možnosť celodenného výletu zakončeného relaxom, bazény pre mňa nič... viac informácií

Recenzované: 5. júna 2019
Jana S
Žilina, Slovensko

Recenzované: 8. januára 2018

Veľké priestranné šatne, síce spoločné ale sú tam všade kabínky na prezlečenie,fény, čisté sprchy. Všade je príjemne teplo, aj keď vyjdete zo sprchy nemáte pocit, že je zima. Plavecký bazén 25m, trošku studenší ale na prvých tempách v pohode. Relaxačné bazény pekné, čisté, všade dookola plno lehátok, nebol problém si nájsť voľné lehátko. Masážne trysky sa ako bežne postupne striedajú, na na môj vkus na veľkosť bazéna ich mohlo byť viac. Dve vírivky s teplou vodou 36 stupňov pre cca 10 ľudí.Pre detičky bazénik so šmykľavou., pekné čisté len mne sa tam žiadalo trošku detskej " výzdoby". Hore bufet, všetko fajn. Platíte až pri odchode na recepcii, načituje na čipové hodiny.

Dátum zážitku: november 2017
1  Poďakujte používateľovi 22tatiana.
Recenzované: 19. septembra 2016

Vzhľadom na to, že bola sobota a pršalo, nebol kubínsky aquapark preplnený. Našli sme v pohode 4 voľné lehátka. Jasné, že deti pišťali a hladina hluku nedovolila tak úplne relaxovať, ale s tým musí rátať každý, kto navštívi zariadenie tohto typu. Plavecký bazén našťastie nebol až taký studený, ako som sa obávala. Nebol problém dostať sa ani do vírivky s príjemne teplou vodou, kde sme následne strávili zbytok času. Teplota interiéru mohla byť aj vyššia, pretože už nebolo veľmi príjemné relaxovať na lehátku v mokrých plavkách. V bufete bola však už totálna zima, čo je škoda, lebo by sme si niečo malé kúpili a posedeli. Stačil by nám aj dvojhodinový vstup, pretože sme neboli ani celé tri hodiny.

Dátum zážitku: september 2016
Poďakujte používateľovi leantres1.
Recenzované: 30. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Seri si urcite bazeny uzili. Jedna z dvoch jacuzzi mala len vyhrievanu vodu,ale na relax stacilo aj to. Co ma sklamalo,bola slaba obsluha v bufete,v podstate studentky,ktore ako keby svoju pracu nebrali vazne. Potesilo ma,ze nebolo tazke sa objednat na masaze a aj cena je primerana. Takze znova o rok :-)

Dátum zážitku: august 2016
Poďakujte používateľovi TinaBel1208.
Recenzované: 20. februára 2016

Tak je to v peknom prostredí Dolného Kubína kde si myslím príde každy človek na svoje a má z toho nielen dobrý pocit ale aj blahodárne účinky pre našu potrebu k zdravému prežitiu.

Dátum zážitku: september 2015
Poďakujte používateľovi miro621.