Recenzované: 23. marca 2017

Chceli sme ísť na Oravu aj s mojou priateľkou na výstup na Choč a na ubytovacom portáli sme našli toto zaujímavé zariadenie, ktoré malo veľmi pekné fotky a bolo v centre mesta. Musím povedať, že výborný penzión, výborné parkovisko, výborná izba, výborný personál,výborná reštaurácia.

Dátum pobytu: február 2017
Poďakujte používateľovi i_tv_nm.
Recenzované: 16. februára 2017

Najväčšou výhodou tohto penziónu je jeho poloha v centre mesta. Boli sme tu ubytovaní jednu noc. Izba bola O.K., raňajky tiež. Možnosť stravovania v reštaurácii na prízemí penziónu. Personál bol milý a ochotný.

Dátum pobytu: november 2016
1  Poďakujte používateľovi DanielaP5491.
Recenzované: 18. marca 2018

Dátum pobytu: marec 2018