141939 recenzií
Recenzované: 26. februára 2018

Základ je, že personál bol príjemný a to vykompenzuje veľa z nedostatkov hotela. Parkovanie v poriadku, wifi na izbe.
Vypichnuté chyby by mohol hotel zobrať ako odporúčanie na vylepšenie, nie ako bezduchú kritiku:
1. LYŽIAREŇ: ide skôr o šatňu. K apartmánu sme dostali jednu skrinku, kde by sme sotva napratali 4 páry lyží, paličiek a lyžiarok. Nehovoriac o tom, že výhrevné háky na lyžiarky tu nie sú vôbec.
2. JEDLO: priemerné. Nič extra od toho nečakajte, ale dalo sa. Čo mne osobne veľmi vadilo, bolo tiež to, že pri bufetových výberoch chýbali ceduľky, čo je vlastne v ponuke. Servítky chýbali permanentne a set so soľou a korením nebol na každom stole.
3. WELLNESS: Oceňujem, že pri menšom wellnesse, ako hotel má, sa musí urobiť rezervácia, pretože, keby sa doň celý hotel nahrnul naraz, nikto si to veľmi neužije. Parná sauna bola veľmi slabá, resp. interval vypúšťania pary bol nastavený nedostatočne - miestnosť už bola dávno bez pary, keď sa konečne spustil. Naopak, svetlo v saune bolo omnoho silnejšie, ako by bolo vhodné. Poznámka skôr pre budúcich hostí: prosím neobsadzujte si tých pár lehátok v oddychovej časti uterákmi a podobne, nie ste tam sami.

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi laylalae.
Recenzované: 18. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Výborný servis a veľmi príjemný personál. Pekné izby prijmenejvelkosti , človek sa necíti stiesnenosti. Svah cez parkovisko. Raňajky a večere fajn , len jedla by mohli byt teplejšie. Wellness príjemný , čistý.

Dátum pobytu: január 2018
1  Poďakujte používateľovi Danusa63.
Recenzované: 5. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekný, čistý a útulný hotel v srdci prírody. Strava výborná, izby pekne zariadené, parkovanie bezproblémové. Počas zimnej sezóny výborné podmienky pre zimné športy a počas leta pre MTB cross country biking. Skvelá lokalita pre aktívny i pasívny oddych v každom ročnom období.

Dátum pobytu: november 2017
2  Poďakujte používateľovi 933mircos.
Recenzované: 22. júla 2017 cez mobilné zariadenie

V hoteli Green sme boli na 3 dni. Izby boli čisté avšak steny boli tenké a bolo počuť všetko z vedľajších izieb. Taktiež postele vŕzgali. Hotel má vynikajúcu polohu s krásnym výhľadom. Stravovanie v hoteli nebolo dostatočné na 3 hviezdičkovy hotel. Raňajky boli chudobné, pričom bol problém s dopĺňaním jedla. Keď sa všetko minulo dlho trvalo kým donesú znova ďalšie syry a šunky. Na večeru by som tu neostával z dôvodu vysokých cien, ktoré neodrazali kvalitu jedla. Objednali sme si steak, ktorý mal byť pripravený medium rare a priniesli nám prepeceny steak. Kvalita jedla neodpovedala jeho cene.

Dátum pobytu: júl 2017
2  Poďakujte používateľovi SamuelS4615.
Recenzované: 22. januára 2017

Tento hotel som navstivila prvykrat v decembri minuleho roku. Nelyzujem, ale s rodicmi a strykom (su to pravidelni navstevnici) sme si sadli na kavu.
Restauracia bola uplne prazdna a to ma mrzi, pretoze velke presklene okna ukazuju tam vonku absolutne uzasny vyhlad na prirodu, na okolite kopce, lyzujucich sa ludi.
Kava bola velmi dobra, personal velmi usluzny, staci dat do poriadku kyvajuce sa stoliky a hned je viac pohody.
Pocas teplych mesiacov maju k dispozicii velmi peknu polootvorenu terasu, takze mozete popijat vas drink a nechat si ohrievat tvar zapadajucim slnkom .
Moji priatelia tu mali svadbu a bolo im vyborne.
Vratim sa tu rada.

Dátum pobytu: december 2016
2  Poďakujte používateľovi ErikaMiklatkova.