152039 recenzií
Recenzované: 18. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Výborný servis a veľmi príjemný personál. Pekné izby prijmenejvelkosti , človek sa necíti stiesnenosti. Svah cez parkovisko. Raňajky a večere fajn , len jedla by mohli byt teplejšie. Wellness príjemný , čistý.

Dátum pobytu: január 2018
1  Poďakujte používateľovi Danusa63.
Recenzované: 5. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekný, čistý a útulný hotel v srdci prírody. Strava výborná, izby pekne zariadené, parkovanie bezproblémové. Počas zimnej sezóny výborné podmienky pre zimné športy a počas leta pre MTB cross country biking. Skvelá lokalita pre aktívny i pasívny oddych v každom ročnom období.

Dátum pobytu: november 2017
2  Poďakujte používateľovi 933mircos.
Recenzované: 22. júla 2017 cez mobilné zariadenie

V hoteli Green sme boli na 3 dni. Izby boli čisté avšak steny boli tenké a bolo počuť všetko z vedľajších izieb. Taktiež postele vŕzgali. Hotel má vynikajúcu polohu s krásnym výhľadom. Stravovanie v hoteli nebolo dostatočné na 3 hviezdičkovy hotel. Raňajky boli chudobné, pričom bol problém s dopĺňaním jedla. Keď sa všetko minulo dlho trvalo kým donesú znova ďalšie syry a šunky. Na večeru by som tu neostával z dôvodu vysokých cien, ktoré neodrazali kvalitu jedla. Objednali sme si steak, ktorý mal byť pripravený medium rare a priniesli nám prepeceny steak. Kvalita jedla neodpovedala jeho cene.

Dátum pobytu: júl 2017
2  Poďakujte používateľovi SamuelS4615.
Recenzované: 22. januára 2017

Tento hotel som navstivila prvykrat v decembri minuleho roku. Nelyzujem, ale s rodicmi a strykom (su to pravidelni navstevnici) sme si sadli na kavu.
Restauracia bola uplne prazdna a to ma mrzi, pretoze velke presklene okna ukazuju tam vonku absolutne uzasny vyhlad na prirodu, na okolite kopce, lyzujucich sa ludi.
Kava bola velmi dobra, personal velmi usluzny, staci dat do poriadku kyvajuce sa stoliky a hned je viac pohody.
Pocas teplych mesiacov maju k dispozicii velmi peknu polootvorenu terasu, takze mozete popijat vas drink a nechat si ohrievat tvar zapadajucim slnkom .
Moji priatelia tu mali svadbu a bolo im vyborne.
Vratim sa tu rada.

Dátum pobytu: december 2016
2  Poďakujte používateľovi ErikaMiklatkova.
Recenzované: 12. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Pobyt na 3 noci spojeny s lyzovackou v case zimnych prazdnin. Prijemny hotel v peknom prostredi, asi 300m od zjazdovky.
Utulna izba. Pohodlna postel. Cisto. Chladnicka na izbe. Bohuzial bolo pocut detsky plac z okolitych izieb, ale ten prenikne aj cez najlepsiu zvukovu izolaciu.
Personal prijemny.
Kuchyna vyborna. Ranajky a vecere formou bufetu tak si mozete nalozit na co mate chut a podla hladu. Z kazdeho jedla bolo dost. Nestalo sa ze by chybalo. Priebezne sa dokladalo. Na vyber ako mäsita tak aj bezmäsita strava. Na sladko aj na slano. Aj na zdravy sposob aj na ten zatracovany. Jedine co ma trosku trapilo ze casnici boli prilis zaneprazdneni ostatnymi hostami, tak dlhsie trvalo nez si vas vsimli, ze si chcete objednat napoj. Bolo nutne ist k baru. Bohuzial tmave pivo nie je v ponuke.
Spokojnost az natolko velka, ze o par tyzdnov sa tam s priatelkou vraciame.

Dátum pobytu: január 2017
2  Poďakujte používateľovi GrandTour651545.