Hotel Orava(Dolný Kubín)
  • Bezplatné parkovanie
Penzion Villa Helia(Dolný Kubín)
Penzion Koliba(Dolný Kubín)
Penzión Kúria(Dolný Kubín)
  • Reštaurácia
Penzion Lestiny(Dolný Kubín)
Ukázať ponuku
Penzion Pani B(Dolný Kubín)
Agoda.com
  • Bezplatné parkovanie
Penzion Pani Danka(Dolný Kubín)
Zrecenzované: 28. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Vonkajší dojem hotela Vám napovedá, že sa vraciate do čias socialistických až komunistických no akonáhle vojdete dnu, ocitnete sa v úplne vynovenom a modernom interiéry! Veľmi príjemná atmosféra, krásny design a takisto skvelá kuchyňa!

Termín ubytovania: máj 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Sara S.
Zrecenzované: 17. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Prijemne prekvapenie!
Personal velmi priatelski a ustretovi,
izba klasicky standard, nic prekvapive
ALE!
Wellness...po rekonstrukcii(asi 2016) krasne prostredie...vynikajuce navrhnuty na relaxaciu
RESTAVRACIA s velkym R sefkuchar pripravil rozmanite menu na cely pobyt so vsetkymi druhmi mäsa (od telacieho az po rybu) odporucam ist ju vyskusat ked budete prechadzat cez Dolny Kubin

Termín ubytovania: apríl 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Lukáško G.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel_PARK_DK, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Park Hotel.Zodpovedané: 10. mája 2017

Ďakujeme za vaše milé hodnotenie. Sme veľmi radi, že sa vám u nás páčilo. Wellness centrum, ako aj celý hotel, prešli kompletnou rekonštrukciou, ktorá bola ukončená v začiatkom roku 2016. Náš šefkuchár vždy pripravuje jedla zo srdca, preto je ich chuť taká lahodná. Budeme radi, ak nás opäť navštívite.

Zrecenzované: 11. marca 2017

Stravili sme v hoteli Park uz 6-te jarne prazdniny. Personal a strava boli vzdy super, ale po rekonstrukcii sa k tomu priradilo aj vybavenie hotela a zariadenie izieb. Utulny wellnes, bar, bowling...Ak budeme travit buduce jarne prazdniny na Slovensku, tak urcite iba v Parku.

• Termín ubytovania: február 2017, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Marek M.

Marek, sme potešení vašimi pozitívnymi skúsenosťami a vážime si vašu dôveru. Keď sa k nám hosť rád vracia a vždy odchádza spokojný, to je pre nás najväčšia odmena. Radi sme k tomu prispeli aj kompletnou rekonštrukciou, ktorá dodala hotelu úroveň 4 hviezdičiek. Veríme, že vás nesklameme a vy si k nám vždy nájdete cestu. Dvere máte u nás non stop otvorené. Prajeme vám príjemný deň.

Zrecenzované: 5. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi prijemny hotel v Dolnom Kubine. Mali sme Biznis izbu, ktora bola utulna a postacujuca na prespatie na 2 noci. Keby sme prisli s detmi, urcite by sme si rezervovali apartman. Jedlo v ramci polpenzie bolo vyborne, formou svedskych stolov. V ramci biznis izby sme mohli vyuzit neobmedzene wellness, co sme vyuzili kazdy den. Jedinou nevyhodou bolo, ze je otvoreny denne az od 15:00 hod. Hotelik sa nachadza v centre Dolneho Kubina, autom cca 5 km od lyziarskeho strediska Kubinska Hola. Keby som sa mala do Kubina vratit, urcite by som znova zvazovala ubytovat sa prave tu.

Termín ubytovania: február 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi fairytale_1.

Dobrý deň, ďakujeme za váš názor a pozitívne hodnotenie. Je pre nás najväčšou pochvalou, keď od nás hostia odchádzajú spokojní a radi sa k nám vracajú. Veľmi radi aj vás opäť u nás privítame. Ďakujeme za prejavenú dôveru. Pekný deň prajeme.

Zrecenzované: 26. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Krásny novozrekonstruovany hotel, výborná strava, pekne wellness, super masáže, detsky kútik. Mestský hotel, blízko centra, vhodný na kongresy a školenia, pripadne team building. Dobre služby a ochotný personál. Do 10km zjazdovka a maly aquapark

Termín ubytovania: február 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi Alexandra O.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel_PARK_DK, Manažér v zariadení Park Hotel.Zodpovedané: 6. septembra 2016

Ďakujeme za milé hodnotenie a veríme že ste u nás prežili príjemný pobyt. Budeme radi ak nás opäť navštívite. Naša prekrásna Orava ponúka veľa zaujímavých možností trávenia voľného času.