Penzion Lestiny(Dolný Kubín)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
42 USD
40 USD
Ukázať ponuku
Hotel Orava(Dolný Kubín)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
152 USD
69 USD
  • Bezplatné parkovanie
Top Penzion Marina(Dolný Kubín)
64 USD
  • Bezplatné parkovanie
Penzion U Sovy(Dolný Kubín)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
40 USD
Ukázať ponuku
Penzión Kúria(Dolný Kubín)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
48 USD
  • Reštaurácia
Penzion Skalka(Dolný Kubín)
54 USD
Ukázať ponuku
Penzion Villa Helia(Dolný Kubín)
Penzion Koliba(Dolný Kubín)
  • Reštaurácia
Hotel Green(Dolný Kubín)
Zrecenzované: 11. marca 2017

Stravili sme v hoteli Park uz 6-te jarne prazdniny. Personal a strava boli vzdy super, ale po rekonstrukcii sa k tomu priradilo aj vybavenie hotela a zariadenie izieb. Utulny wellnes, bar, bowling...Ak budeme travit buduce jarne prazdniny na Slovensku, tak urcite iba v Parku.

• Termín ubytovania: február 2017, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Marek M.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel_PARK_DK, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Park Hotel.Zodpovedané: 10. mája 2017

Marek, sme potešení vašimi pozitívnymi skúsenosťami a vážime si vašu dôveru. Keď sa k nám hosť rád vracia a vždy odchádza spokojný, to je pre nás najväčšia odmena. Radi sme k tomu prispeli aj kompletnou rekonštrukciou, ktorá dodala hotelu úroveň 4 hviezdičiek. Veríme, že vás nesklameme a vy si k nám vždy nájdete cestu. Dvere máte u nás non stop otvorené. Prajeme vám príjemný deň.

Zrecenzované: 5. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi prijemny hotel v Dolnom Kubine. Mali sme Biznis izbu, ktora bola utulna a postacujuca na prespatie na 2 noci. Keby sme prisli s detmi, urcite by sme si rezervovali apartman. Jedlo v ramci polpenzie bolo vyborne, formou svedskych stolov. V ramci biznis izby sme mohli vyuzit neobmedzene wellness, co sme vyuzili kazdy den. Jedinou nevyhodou bolo, ze je otvoreny denne az od 15:00 hod. Hotelik sa nachadza v centre Dolneho Kubina, autom cca 5 km od lyziarskeho strediska Kubinska Hola. Keby som sa mala do Kubina vratit, urcite by som znova zvazovala ubytovat sa prave tu.

Termín ubytovania: február 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi fairytale_1.

Dobrý deň, ďakujeme za váš názor a pozitívne hodnotenie. Je pre nás najväčšou pochvalou, keď od nás hostia odchádzajú spokojní a radi sa k nám vracajú. Veľmi radi aj vás opäť u nás privítame. Ďakujeme za prejavenú dôveru. Pekný deň prajeme.

Zrecenzované: 26. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Krásny novozrekonstruovany hotel, výborná strava, pekne wellness, super masáže, detsky kútik. Mestský hotel, blízko centra, vhodný na kongresy a školenia, pripadne team building. Dobre služby a ochotný personál. Do 10km zjazdovka a maly aquapark

Termín ubytovania: február 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi Alexandra O.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel_PARK_DK, Manažér v zariadení Park Hotel.Zodpovedané: 6. septembra 2016

Ďakujeme za milé hodnotenie a veríme že ste u nás prežili príjemný pobyt. Budeme radi ak nás opäť navštívite. Naša prekrásna Orava ponúka veľa zaujímavých možností trávenia voľného času.

Zrecenzované: 3. decembra 2015

V Dolnom Kubíne som bola len raz v živote, ale zato mám dobré spomienky. V tomto hoteli som bol ubytovaný 3 dni. Bol som spokojný zo všetkým. Izby boli pekne zariadené, čisté a obsluha veľmi milá a ochotná. Som rád že som bol ubytovaný v tomto hoteli.

Termín ubytovania: august 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi 643majos.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel_PARK_DK, Manažér v zariadení Park Hotel.Zodpovedané: 5. mája 2016

Sme potešení, že ste u nás strávili príjemné chvíle. Pochvala je pre nás najväčšou odmenou. Tešíme sa na Vašu opätovnú návštevu. Hotel PARK

Zrecenzované: 15. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: marec 2018, cestoval(a) s priateľmi
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel P, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Park Hotel.Zodpovedané: pred 4 týždňami