“Lakuka franchise”
Recenzia La Cucaracha

La Cucaracha
Na pozícii č. 11 spomedzi 109 Reštaurácie v Prešove
Zrecenzované: 24. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Tak dúfam, že ide o zmenu názvu a nie o iný podnik ... podoba snáď nie je náhodná. Skvelá pizza, mal som šťastie na prázdny stôl, lebo večer bolo celkom plno. Chutilo mi a odporúčam aj iným.

Poďakujte používateľovi SK_cestovatel.

Zrecenzované: 22. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Jedna z najlepších pizzerii v Prešove. Jedlo skvele personál privetivy...ale často je plno lebo la cuca ma uroven

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi mkonji1993.
Zrecenzované: 15. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Podnik v podzemných priestoroch v centre mesta. Chutná pizza aj pivo za slušné ceny,čašníčky však odmerané,bez úsmevu.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi lenickakr.
Zrecenzované: 14. júla 2017

tato recenzia sa týka pobočky na floriánovej nie Hlavnej.
Veľké sklamanie!!! raz za rok som sa rozhodla dať si vyprážaný syr- tým sa predsa nedá nič pokaziť. ale v tomto podniku SA PREDSA LEN DA.
zaplatiť za vzpražaný syr spolu s hranolkami a tatarskou omáčkou (za poplatok 0,70 eur) a kečupom ( podobne 0,70eur) 6,30 eur a dostať mrazený polotovar vopred pripravený je NEHORÁZNOSŤ !a prístup čašníčky " chutilo Vám?" ja že nie lebo dostať za takúto sumu (6,30 je podla mna suma a kt. sa da slusne najest aj v naozaj "fancy" podnikoch) syr v tejto kvalite je drzosť. jej odpoveď. "hmmm" žiadne prepacte alebo mrzi ma to, skusime to nejako vyriesit...ak majitellia nedbaju na vyskoleny personal schopný konať v takychto situáciach (nespokojnosť zakaznika )nech sa radsej nepýtaju lebo to potom vyznieva ovela horsie ako to realne aj tak je.
neodporucam navstevu tejto restauracie.

Dátum návštevy: jún 2017
1  Poďakujte používateľovi gamaa2017.
Zrecenzované: 12. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Pre naxu rodinu jedna z TOP 3 pizerii v Presove. V tomto pripade islo o pobocku na Florianovej ulici. Netraxicny i terier, tychla a prijemna obsluha.

Dátum návštevy: júl 2017
1  Poďakujte používateľovi slav0l.

Cestovatelia, ktorí si pozreli La Cucaracha, si pozreli aj

Prešov, Prešovský kraj

Navštívili ste La Cucaracha? Podeľte sa o svoje zážitky!