“bomba suché knedľe”

Saris Park Restaurant
Na pozícii č. 26 spomedzi 104 Reštaurácie v Prešove

ak si kúpite čerstvú knedľu domov je to OK,ale v reštaurácii k jedlu dostanete suchú knedľu z predošlého dňa a kapustu s mäsom Vám polejú omáčkou až na požiadanie. Ak to neurobíte, jedlo Vám krkom neprejde bez piva. Dobrú chuť.

Jedlo si pripravte radšej doma, za tú cenu si urobíte 3 porcie neporovnateľnej chuti

Poďakujte používateľovi 002313.

Zrecenzované: 2. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Chodim sem rad, vyborna kuchyna. No nemyslim, ze je dolezite pocuvat hostom ake ma personal nezhody, ze ti co pridu rano nic nerobia a na truc im nechaju nepripravene veci. K pohodehosta patri aj usmev a dobra nalada personalu.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi Robomm.
Zrecenzované: 31. marca 2019 cez mobilné zariadenie

To, ze casnici a casnicky bez usmevu je bohužiaľ na SK castym javom. Ale to, ze obezny casnik je k hostom aj drzy, je uz prilis. Vyhodil nas od stola aj s detmi nevyberane, ze tento stol bude o chvilu rezervovany. Stacilo sa ospravedlnit a poprosit nas. Nemal by robit s ludmi.
Casnici jedia v restauracii pred ludmi??

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi braniislav.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SARISPARK, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Saris Park Restaurant.Zodpovedané: 3. apríla 2019

Dobrý deň, ďakujeme Vám za spätnú väzbu a Vaše pripomienky. Celú situáciu sme dôkladne prebrali so smenou, ktorá bola v ten deň na prevádzke. Je nám ľúto za vzniknutú situáciu, náš čašník vás, bohužiaľ, nestihol skôr upozorniť, že stôl, na ktorý ste si sadli bol už dopredu rezervovaný. Zároveň, kvôli extrémnemu počtu zákazníkov, ktorých sme v nedeľu obslúžili sa Vám mohol zdať podráždený či bez úsmevu, a aj kvôli tomu sa museli naši čašníci najesť na prevádzke, nakoľko všetky miestnosti sme mali obsadené a rezervované hosťami (inak to u nás nebýva zvykom). Ešte raz sa ospravedlňujeme a tešíme sa, že Vám u nás chutilo. S prianím pekného dňa, M. Gaľová - Šariš Park

Zrecenzované: 4. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Šariš Park som navštívila nie jeden krát, môžem odporúčať, jedlo je chutné, obsluha ochotná, odporúčam aj na rodinné oslavy

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi jancetko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SARISPARK, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Saris Park Restaurant.Zodpovedané: 11. marca 2019

Ďakujeme krásne za Vašu spätnú väzbu :) Veľmi si ceníme, že sa Vám u nás páči a tešíme sa na Vašu skorú návštevu. S pozdravom a prianím pekného dňa, Šariš Park

Zrecenzované: 12. decembra 2018

Moja polovicka oslavovala 8.12.2018 svoju sedemdesiatku v Saris Parku vo Velkom Sarisi. Vybrali sme tuto restauraciu preto, ze sme s nou mali uz predtym vynikajuce skusenosti. Chcela by som vyzdvihnut vysoku profesionalitu celeho personalu na cele s prevadzkarkou Elenkou Aronovou. Krasne vyzdobena miestnost, bezchybna organizacia, vynikajuce jedlo a ichotny oersonal az do stvrtej do rana. Aj nasi hostia boli spokojni s hotelovou castou a wellnesom. Odporucam sa tu zastavit na ranajky, obed ci veceru, pripadne zorganizovat si tu rozne akcie. O kvalite zariadenia svedcini to, ze kedykolvek tam pridem, je tam plno hosti❤️

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi ElenaK4432.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SARISPARK, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Saris Park Restaurant.Zodpovedané: 18. decembra 2018

Dobrý deň pani Elenka,
veľmi sa tešíme, že Vám u nás chutilo a tiež, že zábava bola ako sa patrí! S ešte väčšou radosťou Vás u nás vždy privítame ❤️ S pozdravom a prianím pekného dňa, tím Šariš Park

Cestovatelia, ktorí si pozreli Saris Park Restaurant, si pozreli aj

Prešov, Prešovský kraj

Navštívili ste Saris Park Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!