Prešov

PLAZA BEACH RESORT
Na pozícii č. 5 spomedzi 104 Reštaurácie v Prešove
Kuchyňa: Stredomorské
Zrecenzované: 16. septembra 2019

Chodime sem velmi radi, ked netreba ist k moru staci zajst sem, personal je prijemny, bar a restauracia super, voda v bazenoch prijemna.

Poďakujte používateľovi filipsokol.

Zrecenzované: 15. augusta 2019

Uzasny rezor, so skvelou restikou, v bazenoch cista voda, prijemne posedenie, fajn kupanie a skvela atmosfera!

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi alezbet.
Zrecenzované: 6. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Toto krasne miesto sme nasli uplnou nahodou na internete.Vrelo odporucam pre rodiny s detmi, boli sme tu len na jednodnovy vylet a boli sme ocareny.Male spanielsko na vychode slovenska.Krasne prostredie, mily personal, chutne jedlo v naozaj prijatelnej cene.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi 293luciak.
Zrecenzované: 24. júna 2019

Vyborne miesto, velmi chutne jedlo, mila obsluha, super vyber, dobre ceny, vona cela restauracia, vyborne.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi dudrus.
Zrecenzované: 22. septembra 2018

Hotel sme navštivili ešte v lete a boli sme nadmieru spokojny.Už pri ubytovani nas na recepcii nás privítal velmi prijemny mlady muž \Jan \ .Veľmi príjemne prostredie ako aj veľmi príjemny personal v celom hoteli ,Dokonca sme stretli pri bazénoch aj pani upratovačku ktora bola tiež velmi komunikativna a prijemná,povedali by sme ,že tam vládne ,taka veľmi príjemna rodinna atmosfera.Kuchyňa veľka spokojnosť ,veľmi sme si pochutili .Obsluha prijemna ,komunikatívna .Izba veľmi pekne zariadena ,kupeľňa velmi veľka a pekna ,všade bolo čisto .Idealna volba na príjemne straveny vikend na vychodnom Slovensku / ale podľa Fica na vychode NIČ NIE JE / Určite sa do hotelu ešte vratime a každému len odporučam.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi 272dydya.

Cestovatelia, ktorí si pozreli PLAZA BEACH RESORT, si pozreli aj

Prešov, Prešovský kraj

Navštívili ste PLAZA BEACH RESORT? Podeľte sa o svoje zážitky!