Prešov

“Slovensko”

Restauracia Sarisska chiza
Na pozícii č. 11 spomedzi 104 Reštaurácie v Prešove
Kuchyňa: Východoeurópske

Jedlo bolo uzasne, odporucam, ceny skvele, krasne prostredie, mila obsluha, dobry vyber a velke porcie, najedia sa aj poriadny jedaci :)

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi filipsokol.

Zrecenzované: 18. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Navštívila som toto miesto už viac krát, vždy som bola spokojná s jedlom aj obsluhou. Je možnosť sedenia aj na terase, jedlo je klasické od halušiek, cez pečené mäsá, vyprážané aj na prírodný spôsob. Vo výbere sú aj ryby a polievky. Viac jedál som skúšala, boli naozaj dobré. Rada sa sem vrátim aj na budúce.

Poďakujte používateľovi Ingrid O.
Zrecenzované: 12. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia je štýlovo zariadená, pobavil nás jedálny lístok v šarištine (ešte, že tam bol anglický ekvivalent a vyrozumeli sme o čo ide:-)). Obsluha bola milá s profesionálnym prístupom. Jedlo bolo chutné. Netvrdím, že išlo o kulinársky zážitok, ale naobedovali sme sa dobre. Jedlo bolo starostlivo pripravené, pekne naservírované. Ak sa opäť zastavím v Prešove, tak sa tam spokojne znova naobedujem.

Poďakujte používateľovi mpmpmp77.
Zrecenzované: 20. júla 2019

Slepači vývar, skysnutý a presolený aby nebolo cítiť kyslosť, no nepomohlo, obsluha si stála za tým, že je v poriadku. Druhé jedlo vcelku v poriadku no zemiaky zimné a niektoré nedovarené.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi SteveStevo.
Zrecenzované: 18. júla 2019

Výborná Slovenská a Česká kuchyňa, mám veľmi rád klasiku a milujem naše jedlá, porcie veľké, ceny super, skvelé a chutné jedlo.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi davidosino.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia Sarisska chiza, si pozreli aj

Prešov, Prešovský kraj

Navštívili ste Restauracia Sarisska chiza? Podeľte sa o svoje zážitky!