“Obed”

Kuchyňa: Americké
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 14. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Pestrý výber , príjemná obsluha a príjemné prostredie. Rôzne formy servírovania a celkový dojem hodný hodnotenia.

Poďakujte používateľovi Discover759931.

Zrecenzované: 23. februára 2018

Je to zaujímavé prostredie, ale nádherné a podľa mňa veľmi pekné, príjemná obsluha, strava na úrovní .

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi lacko49.
Zrecenzované: 30. januára 2018

Zaujímavé prostredie, príjemný personál. Dali sme si steaky, ktoré boli vynikajúce. Kým sme čakali na steaky, čašník nám doniesol škvarkovú pomazánku s domácim chlebíkom.

Poďakujte používateľovi Vierik.
Zrecenzované: 9. januára 2018

Dobré a chutné jedlá, nie len steaky. Dobrá obsluha a pekné prostredie. Parkovacie miesta pred reštauráciou.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi Milan K.
Zrecenzované: 20. novembra 2017

Keďže som bola s ponukou a kvalitou tohto podniku dlhodobo spokojná, pozvala som svoju neter na výnimočnú večeru so sľubom chuťového zážitku. Objednali sme si overenú klasiku, t. j. flank steak, grilovanú zeleninu a omáčky...
1. negatívny postreh - mäso nám priniesli v doslova chladnom stave a nedosolené
2. negatívny postreh - grilovaná zelenina bola ako "nedorobená" pripálená nedogrilovaná paprika, tvrdá cuketa....
3. negatívny postreh - zabudli doniesť objednané omáčky, museli sme pripomínať obsluhe, čo sme chceli
možno to bolo únavou personálu... možno výmenou šéfkuchára...
možno...
bola som z tohto zážitku dosť sklamaná, keďže som bola presvedčená, že toto bude úplne super....
mrzí ma to, ale asi už nebudem odporúčať túto reštauráciu ako niečo výnimočné

Dátum návštevy: november 2017
2  Poďakujte používateľovi Katarína P.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Steakhouse Preshow, si pozreli aj

Prešov, Prešovský kraj

Navštívili ste Steakhouse Preshow? Podeľte sa o svoje zážitky!