Prešov

Kuchyňa: Talianske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 16. septembra 2019

Skvely podnik, multifunkcny, odporucam vsetkym, ceny boli skvele a aj vyber, je fan, ze je aj dlhsie otvoreny!

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi filipsokol.

Zrecenzované: 18. júla 2019

Mali sme tu posedenie s kamošmi a aj rozlúčku so slobodou, boli sme milo prekvapení profesionalitou personálu, ochotou a prístupom!

Poďakujte používateľovi davidosino.
Zrecenzované: 12. decembra 2018

odporucam, prijemne posedenie, obsluha tiez fajn, jedlo hodnotit nemozem, kedze som si bola posediet s kolegynami pri vinku :D

Poďakujte používateľovi jancetko.
Zrecenzované: 11. októbra 2018

Dlho sa caka za jedlom,cakali sme cca 50 minut.Doniesli nam sice nejake "predjedlo" couvert co bolo bylinkove maslo s par kruzkami peciva,bolo to fajn,ale aj sme to zaplatili.Jedlo celkom dobre,ale cakala som viac,ryba plavala v maslovej omacke.
Suaj drahsie restauracie,ale maju aj lepsie jedlo..Zle to nebolo,ale za tie peniaze sme cakali ooomnoho viac

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi luckaizarova.
Zrecenzované: 13. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Perfektna vecera s priatelmi pri dobrom cervenom vinku. Kedze bolo vynikajuce, dali sme aj dalsiu flasu. :-) Nase polovicky mali take lahke vecerne jedlo a pochvalovali si a my chlapi sme si dali poriadny hovädzi steak. Paradicka, prideme opät. Odporucam! :-)

Poďakujte používateľovi Mato98.

Cestovatelia, ktorí si pozreli La Gondola restaurant & coffee-bar, si pozreli aj

Prešov, Prešovský kraj

Navštívili ste La Gondola restaurant & coffee-bar? Podeľte sa o svoje zážitky!