Recenzované: 10. marca 2016

V lepšom hoteli ako v tomto som ešte nikdy nebola. Som rada že som tu mohla byť ubytovaná. Som rada že mám takú super prácu a že nám vybavili ubytovanie tu. Izby boli krásne, super zariadené a ja som sa tam cítila ako doma. Personál bol taktiež veľmi milý.

Dátum pobytu: november 2015
2  Poďakujte používateľovi lubka_hubka.
Recenzované: 25. októbra 2015

Každá z izieb je zariadená v duchu niektorého hlavného mesta európy, priestranná spálňa a veľká kúpeľňa.
Personál na recepcii ochotný, združená reštaurácia Tiffany s výbornou kuchyňou.
Pomer cena/výkon za celkový pobyt výborný.

Dátum pobytu: október 2015
5  Poďakujte používateľovi rudolf n.
Recenzované: 22. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: marec 2018