Zrecenzované: 14. apríla 2015

Plusmi sú poloha - priamo v centre Prešova, blízkosť pešej zóny a celkovo ľahká dostupnosť.
Mínusy - strašidelné parkovisko v podzemí, kam má zvonku ktokoľvek prístup. (Bol som si istý, že tam ráno auto nenájdem. Ale našiel som.) Vzhľad vonkajší aj vnútorný - kamarát mi opisoval, ako do hotela pred dvadsiatimi rokmi chodieval počas VŠ štúdia a podľa jeho popisu sa veľa nezmenilo. Izby malé, vhodné na prespanie, ale nie na dlhší pobyt.
Strava priemerná, personál rovnako.

• Termín ubytovania: september 2014, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi Erik_von_Nitra.
Zrecenzované: 20. júla 2018

• Termín ubytovania: jún 2018, cestoval(a) s rodinou