Supeeer

Úplne krásne prostredie, hra Útek z väzenia bola napínavá, podarilo sa nám to za 59 minút... viac informácií

Zrecenzované: pred 3 dňami
Mathus4116
Escape room

Recenzované: 14. januára 2021
Adriano160490

Recenzované: 14. januára 2021

Veľmi dobrá Escape room, ktorú môžem len odporučiť. Technicky na veľmi vysokej úrovni. Hádanky celkom náročné, no dajú sa zvládnuť.
Odporúčam

Dátum zážitku: október 2020
Poďakujte používateľovi Adriano160490.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Owner v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 15. januára 2021

Ďakujeme

Recenzované: 3. januára 2021

Super zážitok. Kreatívne, do posledného detailu všetko premyslené️...
Z vyskúšaných roomiek, táto je mega

Dátum zážitku: september 2020
Poďakujte používateľovi 378editab.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Owner v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 4. januára 2021

Ďakujeme krásne, potešili ste nás!

Recenzované: 26. decembra 2020

Skvelá escape room, dlho som v takej premyslenej escape room nebola!!!!!!!Majiteľ veľmi príjemný a nápomocný. Počas hry sme zažili mnoho srandovných okamihov, zábava zaručená. Vrelo odporúúúčam.

Dátum zážitku: september 2020
Poďakujte používateľovi Globbiz.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Owner v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 26. decembra 2020

Ďakujeme veľmi pekne!

Recenzované: 29. novembra 2020

Určite odporúčam ,pekne vymyslené , prepracované, konečne escape room, ktorá nieje na jedno kopyto.. veľmi zaujímavý priestor, štýl a atmosféra

Dátum zážitku: november 2020
Poďakujte používateľovi Lelemolcanova00.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Majiteľ v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 1. decembra 2020

Ďakujeme veľmi pekne

Recenzované: 29. novembra 2020

Jedna z najlepších unikoviek na ktorej sme boli, neskutočná atmosféra. Perfektne spracovaná téma, určite odporúčame

Dátum zážitku: november 2020
Poďakujte používateľovi Lyd5555.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Majiteľ v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 29. novembra 2020

Ďakujeme veľmi pekne