Supeeer

Úplne krásne prostredie, hra Útek z väzenia bola napínavá, podarilo sa nám to za 59 minút... viac informácií

Zrecenzované: pred 3 dňami
Mathus4116
Odporúčame lockdown escape room

Úplne perfektne prostredie ,super hra ,chystáme sa aj na vašu city game , odporúčame lockdown... viac informácií

Excursion763613

Recenzované: 26. decembra 2020

Skvelá escape room, dlho som v takej premyslenej escape room nebola!!!!!!!Majiteľ veľmi príjemný a nápomocný. Počas hry sme zažili mnoho srandovných okamihov, zábava zaručená. Vrelo odporúúúčam.

Dátum zážitku: september 2020
Poďakujte používateľovi Globbiz.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Owner v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 26. decembra 2020

Ďakujeme veľmi pekne!

Recenzované: 29. novembra 2020

Určite odporúčam ,pekne vymyslené , prepracované, konečne escape room, ktorá nieje na jedno kopyto.. veľmi zaujímavý priestor, štýl a atmosféra

Dátum zážitku: november 2020
Poďakujte používateľovi Lelemolcanova00.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Majiteľ v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 1. decembra 2020

Recenzované: 29. novembra 2020

Jedna z najlepších unikoviek na ktorej sme boli, neskutočná atmosféra. Perfektne spracovaná téma, určite odporúčame

Dátum zážitku: november 2020
Poďakujte používateľovi Lyd5555.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Majiteľ v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 29. novembra 2020

Recenzované: 15. novembra 2020

chcel by som sa velmi pekne podakovat pravadzkovatelovi tejto vynikajucej hry za skvely zazitok. Hru som si vyskusal s kamaratmi a boli sme velmi spokojni, pocas celej hry sme riesili rozne ulohy, ktore boli velmi dobre premyslene a zabavne. Odporucam si hru zahrat kazdej dobre partii kamaratov, ktori sa chcu zabavit a preverit svoje logicke myslenie ;-) Supeer 5*/5*

Dátum zážitku: august 2020
Poďakujte používateľovi Ttoommaass3.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Majiteľ v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 18. novembra 2020

Recenzované: 8. novembra 2020

Prepracovaná hra, človek až zabudne na čas a úplne vás hra pohltí atmosférou. Odporúčam, zažite to a užite si to

Dátum zážitku: september 2020
Poďakujte používateľovi Pavol1234.