Supeeer

Úplne krásne prostredie, hra Útek z väzenia bola napínavá, podarilo sa nám to za 59 minút... viac informácií

Zrecenzované: pred 3 dňami
Mathus4116
Odporúčame lockdown escape room

Úplne perfektne prostredie ,super hra ,chystáme sa aj na vašu city game , odporúčame lockdown... viac informácií

Excursion763613

Recenzované: 15. novembra 2020

chcel by som sa velmi pekne podakovat pravadzkovatelovi tejto vynikajucej hry za skvely zazitok. Hru som si vyskusal s kamaratmi a boli sme velmi spokojni, pocas celej hry sme riesili rozne ulohy, ktore boli velmi dobre premyslene a zabavne. Odporucam si hru zahrat kazdej dobre partii kamaratov, ktori sa chcu zabavit a preverit svoje logicke myslenie ;-) Supeer 5*/5*

Dátum zážitku: august 2020
Poďakujte používateľovi Ttoommaass3.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Majiteľ v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 18. novembra 2020

Ďakujeme veľmi pekne

Recenzované: 8. novembra 2020

Prepracovaná hra, človek až zabudne na čas a úplne vás hra pohltí atmosférou. Odporúčam, zažite to a užite si to

Poďakujte používateľovi Pavol1234.

Ďakujeme

Recenzované: 4. októbra 2020

Útek z väzenia bola moja 5ta escape room ka, suverénne najlepšia. Hra bola veľmi premyslená, dostatočne ťažká, zabavili sme sa parádne. Klobúk dole pred autormi hry, bol to zážitok!

Poďakujte používateľovi Tallina1989.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Majiteľ v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 5. októbra 2020

Ďakujeme veľmi pekne za vašu recenziu

Recenzované: 29. septembra 2020

Úplne úžasné miesto, atmosféra bola super, normálne sme sa do toho vžili, že unikáme z väzenia Prepracovaná escape room, chválim a odporúčam.. Už teraz sa tešíme na vašu ďalšiu hru, čoskoro si dôjdeme zahrať City game Tajomstvo 49 rovnobežky!

Poďakujte používateľovi Timi1983ti.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Majiteľ v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 30. septembra 2020

Ďakujeme veľmi pekne

Recenzované: 1. septembra 2020

Perfektná napínavá hra, ideál pre partiu kamarátov alebo pre rodinu. Celý čas bolo hranie napínavé, hráči musia dávať pozor na každý detail ale popri tom zažijú aj veľa zábavy. Vrelo odporúčam :)

Dátum zážitku: august 2020
Poďakujte používateľovi tomastimko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Majiteľ v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 2. septembra 2020

Ďakujeme veľmi pekne, sme radi, že sa Vám u nás páčilo