Supeeer

Úplne krásne prostredie, hra Útek z väzenia bola napínavá, podarilo sa nám to za 59 minút... viac informácií

Zrecenzované: pred 3 dňami
Mathus4116
Odporúčame lockdown escape room

Úplne perfektne prostredie ,super hra ,chystáme sa aj na vašu city game , odporúčame lockdown... viac informácií

Excursion763613

Recenzované: 4. októbra 2020

Útek z väzenia bola moja 5ta escape room ka, suverénne najlepšia. Hra bola veľmi premyslená, dostatočne ťažká, zabavili sme sa parádne. Klobúk dole pred autormi hry, bol to zážitok!

Dátum zážitku: september 2020
Poďakujte používateľovi Tallina1989.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Majiteľ v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 5. októbra 2020

Ďakujeme veľmi pekne za vašu recenziu

Recenzované: 29. septembra 2020

Úplne úžasné miesto, atmosféra bola super, normálne sme sa do toho vžili, že unikáme z väzenia Prepracovaná escape room, chválim a odporúčam.. Už teraz sa tešíme na vašu ďalšiu hru, čoskoro si dôjdeme zahrať City game Tajomstvo 49 rovnobežky!

Dátum zážitku: september 2020
Poďakujte používateľovi Timi1983ti.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Majiteľ v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 30. septembra 2020

Ďakujeme veľmi pekne

Recenzované: 1. septembra 2020

Perfektná napínavá hra, ideál pre partiu kamarátov alebo pre rodinu. Celý čas bolo hranie napínavé, hráči musia dávať pozor na každý detail ale popri tom zažijú aj veľa zábavy. Vrelo odporúčam :)

Dátum zážitku: august 2020
Poďakujte používateľovi tomastimko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Majiteľ v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 2. septembra 2020

Ďakujeme veľmi pekne, sme radi, že sa Vám u nás páčilo

Recenzované: 3. augusta 2020

Hra bola skvela. Boli sme uplne vtiahnuty do deja. Pacila sa nam myslienka a spracovanie s naozaj zaujimavymi ulohami. Nevyhli sme sa ani napovedam, ktore nas trefne nasmerovali na spravnu cestu. Velmi prijemne sme stravili cas s priatelmi.

Dátum zážitku: júl 2020
Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
Poďakujte používateľovi 373romanp.

Ďakujeme krásne za vašu recenziu, veľmi ste nás potešili

Recenzované: 9. júla 2020

Hra je perfektná, super sme sa zabavili, ponamáhali sme mozgové závity. Už sa tešíme na vašu ďalšiu hru, ktorú chystáte

Dátum zážitku: jún 2020
Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
Poďakujte používateľovi MilanTimko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Majiteľ v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 10. júla 2020

ďakujeme veľmi pekne