Supeeer

Úplne krásne prostredie, hra Útek z väzenia bola napínavá, podarilo sa nám to za 59 minút... viac informácií

Zrecenzované: pred 3 dňami
Mathus4116
Odporúčame lockdown escape room

Úplne perfektne prostredie ,super hra ,chystáme sa aj na vašu city game , odporúčame lockdown... viac informácií

Excursion763613

Recenzované: 1. septembra 2020

Perfektná napínavá hra, ideál pre partiu kamarátov alebo pre rodinu. Celý čas bolo hranie napínavé, hráči musia dávať pozor na každý detail ale popri tom zažijú aj veľa zábavy. Vrelo odporúčam :)

Dátum zážitku: august 2020
Poďakujte používateľovi tomastimko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Majiteľ v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 2. septembra 2020

Ďakujeme veľmi pekne, sme radi, že sa Vám u nás páčilo

Recenzované: 3. augusta 2020

Hra bola skvela. Boli sme uplne vtiahnuty do deja. Pacila sa nam myslienka a spracovanie s naozaj zaujimavymi ulohami. Nevyhli sme sa ani napovedam, ktore nas trefne nasmerovali na spravnu cestu. Velmi prijemne sme stravili cas s priatelmi.

Dátum zážitku: júl 2020
Poďakujte používateľovi 373romanp.

Ďakujeme krásne za vašu recenziu, veľmi ste nás potešili

Recenzované: 9. júla 2020

Hra je perfektná, super sme sa zabavili, ponamáhali sme mozgové závity. Už sa tešíme na vašu ďalšiu hru, ktorú chystáte

Dátum zážitku: jún 2020
Poďakujte používateľovi MilanTimko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Majiteľ v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 10. júla 2020

ďakujeme veľmi pekne

Recenzované: 9. júla 2020

Veľmi spokojný , najlepšia hra na východnom Slovensku V tejto hre sa vybláznil nielen celá partia ale aj rodina s detmi

Dátum zážitku: august 2019
Poďakujte používateľovi stecmarek.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Majiteľ v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 9. júla 2020

Ďakujeme veľmi pekne za vašu recenziu, sme veľmi radi, že sa Vám u nás páčilo a že ste sa zabavili

Recenzované: 8. marca 2020 cez mobilné zariadenie

Boli sme traja a chceli sme skúsiť niečo nové. Bola to sranda zabavili sme sa, užili sme si to do poslednej chvíle. Príjemný pánko za pultíkom nás milo privítal v zaujímavých priestoroch robilo to celkovo veľmi dobrý dojem. Nakoniec fotečka v pásikavom a áno, zdrhli sme z basy Ďakujeme!

Dátum zážitku: marec 2020
Poďakujte používateľovi MichaelaM1877.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ESCAPE-ROOM-LOCKDOWN, Majiteľ v zariadení Lockdown Escape Room.Zodpovedané: 9. marca 2020

Ďakujeme krásne za vašu recenziu, sme veľmi radi, že sa Vám u nás páčilo a že ste sa zabavili Potešili ste nás