“Vylet za dobrým jedlom”
Recenzia Folks Food Truck

Folks Food Truck
Na pozícii č. 25 spomedzi 100 Reštaurácie v Prešove
Zrecenzované: 29. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Skvele domáce jedlo,varené z lásky,vynikajúca partia ľudí a ja osobne som mal hneď krajší deň,lebo som sa tam cítil ako doma.

Poďakujte používateľovi TheDoctorR2.

Zrecenzované: 28. marca 2018

folks food truck ponuka vynikajucu chutnu alternativu obcerstvenia z poulicnych stankov. jedlo bolo velmi chutne, porcie vyzeraju uz na pohlad velmi pekne, personal je velmi mily a ochotny. maju tiez skvele kolaciky a pacia sa mi aj domace flaskove napoje, ktore ponukaju. vrelo odporucam a radi sa tam vratime kedykolvek spat na obed.

Poďakujte používateľovi IvetaH82.
Zrecenzované: 26. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Neskutočné chutné jedlá za super ceny asi tak by sa dal v stručnosti opísať tento pojazdný fast food. Krásne vybalansovaná chuť jedal. Milý personál, skvelý nápad. Veľa spokojných hostí prajeme

Poďakujte používateľovi LukyK-91.
Zrecenzované: 7. augusta 2019

Dátum návštevy: december 2018

Cestovatelia, ktorí si pozreli Folks Food Truck, si pozreli aj

Prešov, Prešovský kraj

Navštívili ste Folks Food Truck? Podeľte sa o svoje zážitky!