“Príjemný podnik ”
Recenzia Gottwaldka

Gottwaldka
Na pozícii č. 27 spomedzi 93 Reštaurácie v Prešove
Opis: Gottwaldka je prešovská legendárna ulica, ktorej sme vdýchli nový život, ponúkame jedlá inšpirované celým svetom a taktiež remeselné pivá prevažne zo Sloveska a Čiech, jedno si dokonca varíme aj sami.
Zrecenzované: 11. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekný, štýlový podnik, fajné pivko a jedlo, ceny primerané a obsluha milá a ochotná. Páči sa mi tiež že sú tu dosť veľké stoly a tak sa tu zmestí aj partia ľudí :) Nemám čo vytknúť :)

1  Poďakujte používateľovi radoslavag23.
Zrecenzované: 3. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Výborné pivko, vínko, štýlové a veľmi príjemné prostredie s dobrou obsluhou. Oplatí sa navštíviť. :-)

1  Poďakujte používateľovi mimka_krajnak.
Zrecenzované: 30. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli Gottwaldka, si pozreli aj

Prešov, Prešovský kraj

Navštívili ste Gottwaldka? Podeľte sa o svoje zážitky!